Svatební fotograf, 11.7.2020 v Čejči

Můžete někdo doporučit svatebního fotografa nejlépe z Jižní Moravy, co by nám nafotil svatbu příští rok 11.7. v Čejči?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, jsem napůl z Prahy, napůl z Hodonína :) Ráda Vám svatbu nafotím. Mrkněte na webovky a v případě zájmu se budu těšit na zprávu. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Kyjova a termín mám zatím volný, zkuste se podívat na mé portfolio, a případně budu rád za zpětnou vazbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@leninetka Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) Na jižní Moravě fotím často - teď v sobotu mě čeká zas. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den :-) pokud se Vám bude líbit moje ukázka, ráda Vám nafotím svatbu. Informace naleznete na webu. Hezký den a s pozdravem, Marcela Novotná
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Dobrý večer, sice nejsem z Jižní Moravy, ale od Olomouce, přesto si dovolím Vám nabídnout moje služby. Termín mám volný a jestli se Vám moje práce a ceny budou líbit, rád Vaši svatbu nafotím. Více informací posílám do zpráv a přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád Vám nabídnu svoje služby, když by Vás zaujala moje práce. V Čejči už jsem měl tu možnost fotit a byla to báječná svatba :) Přeji hezký zbytek večera S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda vám svatbu v případě zájmu nafotím. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@leninetka Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
@leninetka Dobrý den, rád budu k dispozici. Více info zasílám do zpráv zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Chtěla bych Vám nabídnout své služby :) Morava je moje srdcová záležitost, takže se tam určitě ráda podívám a nafotím Váš den D:) V případě zájmu se můžeme domluvit na podrobnostech. Krásný zbytek večera
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sezona 2020 se pomalu otevírá a rezervace na příští rok již přijímám. Odkaz na mé webové stránky naleznete hned pod vloženou fotografií, budu rád za jejich shlédnutí. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky nebo tady v SZ. S pozdravem Honza Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Velice rád vaší svatbu nafotím.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den.I když nepocházím z Jižní Moravy,rád se tady postavím do fronty a pokud by Vás má práce zaujala,můžete mne kontaktovat a veškeré podrobnosti vám následně sdělím.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@leninetka Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den fotograf Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?