Svatební fotograf 11.6.2015 Plzeň

Dobrý den, hledám fajn fotografa/fotografku ;-) na foceni svatby 11.6.2015 focení by probíhalo v Plzni a oběd s odpoledním rautem nedaleko Všerub restaurace Lipovka... ...Ráda bych nenucené, jednoduché fotky s nápadem za rozumnou cenu-zatím jsem na internetu našla samé začínající na 10tis...Mám šanci sehnat někoho cenově rozumnějšího, můžete mi někoho osvědčeného doporučit? Moc děkuju Z.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám stále neobsazen, podívejte se na moji tvorbu, kterou naleznete u mě na webu (svatba 36 Evča a Vašek je právě z Lipovky). Rád Vám termín zarezervuji až do osobního setkání (únor). Cena u mě končí na 10tis. Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Váš termín máme volný. Více z naší práce najdete na našem webu. Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se :) S pozdravem Pavel Černý
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín zatím volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. Budu ráda když se podíváte i na moje webové stránky. V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat. S pozdravem OAK Photography
Odpovědět
Profilova fotka
@zzziki Dobrý den, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Hezky den. Nabizim vám své služby. Za celodenní focení pod 10tisici veškeré informace a fotografie naleznete na webu. snažím se zákazníkům vyjít maximálně vstříc a sladit se na stejně vlně. Přejí krásné svátky vánoční Eva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám také nabídnu své služby fotografky. Samozřejmostí je u mne smlouva, nabízím několik cenových balíčků (nebo možná individuální domluva). Budu ráda, navštívíte-li můj profil, případně web a Facebook. Přeji šťastnou volbu fotografa.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím. Děkujeme AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?