Svatební fotograf- 10.10.2020 - Hlohovice

12. srp 202080

Rádi bychom poptali fotografa pro naši svatbu 10.10.2020 na statku v Hlohovicích (Křivoklátsko). Začátek fotografování si představujeme kolem poledne (přípravy nevěsty), konec ve večerních hodinách. Detaily můžeme dořešit ve zprávách.

Budeme rádi za Vaše nabídky do zpráv, nebo na email mara.cihak@gmail.com.

 • Dobrý den, tak my se postavíme do fronty 🙂 Můžete mrknou na náš web, kde najdete ukázky i ceny svatebních balíčků. Ceny jsou konečné, cestovné si neúčtujeme 🙂 Ať vám vše dobře dopadne!

 • Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

 • Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu.

  Jan Zeman

 • Sponzor fóra
 • @mareanca  Dobrý den, mohu nabídnout své služby v požadovaný termín. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách 🙂 Ceny jsou individuální dle Vašich požadavků. V případě zájmu mě kontaktujte na uvedených kontaktech. S pozdravem Šponar

 • Dobrý den,
  termín máme volný.
  Rádi vyfotíme.
  více informací posíláme do SZ.
  S pozdravem Iva a Luboš

 • @mareanca
  Dobrý den,
  moc Vám i Vaší nastávající gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno.
  Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení.
  Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den.

  Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí

  Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí

 • Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou.

  Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy.

  S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby

 • @mareanca
  Dobrý den,
  moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne.
  Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií.
  Přeji pěkný den
  svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo

 • Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou.

  Podívejte se na naše svatební stránky https://az-fotosluzby.eu, je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy.

  S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Fotografie jsou mou radostí a láskou, ne prací. Svatba / portrét / rande / rodina. Celá ČR, individuální přístup.
  Svatební fotograf
  Ahoj, dobrý den, vítejte 🙂 Dělám práci, která baví, fotím radost a štěstí. Spolu uděláme Váš den, skvělým na věky 🙂 Honza Dikovský svatební fotograf