Svatebni fotograf 1.7.2017, Zamek Berchtold

Dobrý den, sháníme svatebního fotografa na zdokumentování celé svatby konané 1.7.2017 na Zámku Berchtold. Za nabídky děkuji předem.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín se mi uvolnil. Nabídku posílám do SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, rád Vaši svatbu nafotím. Více v SZ :-) V.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám zatím volný, jsem Vám tedy k dispozici. Rád se s Vámi sejdu a vše probereme osobně. Mou tvorbu i nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Mějte krásné dny! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu a svatbu nafotografuji:) Více info na mém webu. Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám Vám nabídku do zprávy. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Nabídku jsem Vám zaslal do zprávy. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
píši nabídku do zpráv
Odpovědět
Profilova fotka
Velký pozor na tuto "fotografku", která se svou kolegyní neváhala vzít si z mého webu MOJE fotografie a vydávat je za své viz přiložený screenshot (všechny svatební fotografie jsem fotil já).
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, bude mi potěšením zachytit váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?