Svatební fotograf 1.5.2015?

Hledám fotografa pro svatbu 1.5.2015. Místem konání bude zámek Kačinave Svatém Mikuláši...
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji krásný večer. :-) Termín máme volný, proto, pokud by Vás naše prezentace zaujala, dejte kdykoli vědět. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásíme zatím volno;) J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Také mám volný termín :-) Více práce naleznete na webu...Přeji krásný večer....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Hlavně chválím výběr místa, zámek Kačina je opravdu krásný, romantika sama o sobě :-) Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě můžeme domluvit. Do konce roku mám akci na svatební focení - sleva 10%. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, posílám Vám interní zprávu. Mějte se moc hezky. :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, rád bych vás pozval k návštěvě mých stránek v odkazu pod tímto příspěvkem. Kačinu důvěrně znám. Už jsem tam fotil vícero svateb. Pokud by vás a nastávajícího zaujal styl fotografií, moc rád si s vámi domluvím nezávaznou předsvatební schůzku, kde to můžeme v klidu probrat. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásny dátum, termín máme tiež voľný :-) Zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také hlásím zatím volný termín ;) Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám váš termín zatím volný :) mou práci najdete zde, nebo na www stránkách nebo na FB ... hezký den Lucie :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zkuste oslovit fotografku Le Moniku, je myslím z Hradce a fotí báječně! Ať se Vám svatba vydaří, Linda
Odpovědět
Oslovit muzete take Renatu Solcovou Renee photography z HK. Monika Le je z Jaromere.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den přidávám se s volným termínem.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký den, jsem k dispozici...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si také přispět s nabídkou. Na mých webových stránkách naleznete vše potřebné. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě_cz
Odpovědět
Profilova fotka
Bude mi potěšením být Vaším nb.1. :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím také své služby. Více informací prostřednictvím zpráv či webu. Nabízím slevu 10 %, pokud si termín rezervujete do konce tohoto roku. Těším se na Váš kontakt a přeji hezký den.Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky :) termín máme stále ještě volný. Nabízíme široký výběr svatebních balíčků. Určitě si vyberete ten správný :) Budeme se těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?