Svatební fotograf 1. 10. 2016 Ostrava Klimkovice

Zdravím všechny fotografy, sháním svatebního fotografa pro své přátelé v Ostravě Klimkovicích na termín 1.10. 2016. Původně chtěli jako fotografa mě, ale já už jsem zadaná, tak mě pověřili, abych jim pomohla najít někoho spolehlivého. Jedná se o malou svatbu, pouze v úzkém rodinném kruhu v kostele sv. Trojice v Klimkovicích. Chtějí nafotit jen obřad a snad i pár skupinových fotografií. V kostele sv. Trojice jsou trochu náročnější světelné podmínky, už jsem tam fotila. Okna jsou pouze v přední části kostelíku, kde probíhá obřad. V části, kde probíhá svatební pochod není v podstatě téměř žádný světelný zdroj, proto bych ráda, kdyby se ozval někdo, kdo má zkušenost s focením v tmavých interiérech. Pro ilustraci posílám fotku, kde je to celkem vidět, jak je ten kostel "světelně" řešený. Prosím, posílejte kdyžtak ukázky sem pod příspěvek (ideálně s fotkama obřadu v tmavém interiéru) a cenovou nabídku do zprávy. Jde opravdu jen o focení obřadu, oslavu a přípavy fotit nechtějí.
Odpovědět
Profilova fotka
@huwik_za_nevestu ahoj. Klidně přijedu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, mrkněte na můj web, jsou tam rozepsané svatební balíčky.. Krásný den!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?