Svatební foto a video Kolínsko 24.6.2016

Dobrý den, sháním svatebního fotografa a nejlépe i kameramana na svatbu 24. června 2015 ve Starém Kolíně. Budu ráda za nabídky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Poslala jsem vám zprávu . Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám aktuálně volný :) Pokud vás má práce zaujme, kontaktujte mne zde, na pracovním facebooku nebo webových stránkách. S pozdravem M.Z.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja bych se rada nabidla jako fotograf :) ,samozrejme vyborne fotim :), ale co muzu nabidnout extra je muj smysl pro humor, velkou empatii k lidem, se kterymi pracuji, 10let zkusenosti foceni v zahranici opravdu ruznorodych lidi a kultur. Prijemnou cenu za dobrou kvalitu ..Mrknete na muj profil a webovky, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem sice z Moravy, ale dalsi dve zakladny mam v Pardubicich a Praze, takze cesta by nebyla problem. Preji nenarocne pondeli Katka ;) PS: Rada Vam doporucim kameramany, ale to treba az do zpravy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dejte šanci mladé fotografce z Prahy. Levně a vkusně. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme volný. Veškeré informace naleznete na našich webových stránkách. S pozdravem Martin & Linda
Odpovědět
Profilova fotka
@jm2016 Dobrý den. 24.6.2016 mám zatím volno a mohu vám svatbu nafotit nebo natočit na video. Posílám Vám zprávu. Více informací také získáte na webu pod příspěvkem. Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a kameramana také "po ruce". Pokud by se Vám moje práce líbila (více najdete na FB a webu), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Kameramana bych dokázal také sehnat. Klidně koukněte na web, který mám na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte na naše stránky, máme tam všechno, děláme jak video tak i foto, info posílám do Vaší pošty, jsme z Pardubic, zdraví bajer video pce
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš svatební termín mám ještě volný, proto bych Vám rád nabídl své fotoslužby. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. Pěkný večer S pozdravem R.P.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Jsem sice jen fotograf ale rád vám nabídnu své služby. Podívejte se na webové stránky a facebook, třeba zrovna můj styl vám padne do oka.
Odpovědět
Profilova fotka
@jm2016 Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý večer, rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru. Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma. Vše podstatné na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom vám nabídli naše služby s manželem. Fotíme buď spolu nebo každý sám. Balíčky a ceny naleznete zde na mých stránkách nebo na internetové stránce fotovalentovi. Váš termín máme zatím volný a je možný balíček DELUXE.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád Vám také nabídnu své služby ;) Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Milá nevěsto, mohu nabídnout volný termín na zachycení vašeho svatebního veselí a kreativního ducha. s pozdravem Petra Jansová -svatební fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano volno mám a velice ráda váš svatební den vyfotografuji. Zde jen pár záběrů, další na stránkách. Zhlédněte prosím hlavně ucelené svatby videa- Slide Show, kde vlastně konečně vidíte práci fotografa! Jednotlivé záběry sice napoví, ale až tyto ucelené svatby z cca 35 záběrů mají rozhodnout, který fotograf je ten pravý. Přeji správné rozhodnutí. Krásné fotografie na kterých si vždy budete váš úžasný den stále připomínat. Zdraví Mirka Bendová -
Odpovědět
Dobrý den, já mohu doporučit Renata Jandová photo a Videotvorba Bajer. Jsou oba s Pardubic a oba sympaťáci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jm2016 Dobrý večer. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého večera Marián Sopoliga
Odpovědět
Dobrý den, všem mnohokrát děkuji za nabídky. Máme vybráno :) Přeji úspěšný rok 2016. Hezký den, Jm
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?