Svatební foto a video Kolínsko 24.6.2016

18. úno 201620

Dobrý den, sháním svatebního fotografa a nejlépe i kameramana na svatbu 24. června 2015 ve Starém Kolíně. Budu ráda za nabídky 🙂

• Dobrý den. Poslala jsem vám zprávu . Petra

• Dobrý den, váš termín mám aktuálně volný 🙂 Pokud vás má práce zaujme, kontaktujte mne zde, na pracovním facebooku nebo webových stránkách. S pozdravem M.Z.

• Dobry den,
    ja bych se rada nabidla jako fotograf 🙂 ,samozrejme vyborne fotim 🙂, ale co muzu nabidnout extra je muj smysl pro humor, velkou empatii k lidem, se kterymi pracuji, 10let zkusenosti foceni v zahranici opravdu ruznorodych lidi a kultur. Prijemnou cenu za dobrou kvalitu ..Mrknete na muj profil a webovky, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem sice z Moravy, ale dalsi dve zakladny mam v Pardubicich a Praze, takze cesta by nebyla problem. Preji nenarocne pondeli Katka 😉
    PS: Rada Vam doporucim kameramany, ale to treba az do zpravy 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý den, dejte šanci mladé fotografce z Prahy. Levně a vkusně. 🙂

• Dobrý den, tento termín máme volný. Veškeré informace naleznete na našich webových stránkách.

S pozdravem

Martin & Linda

• @jm2016  Dobrý den. 24.6.2016 mám zatím volno a mohu vám svatbu nafotit nebo natočit na video. Posílám Vám zprávu. Více informací také získáte na webu pod příspěvkem. Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek

• Dobrý den,

termín mám volný a kameramana také "po ruce". Pokud by se Vám moje práce líbila (více najdete na FB a webu), ozvěte se.

Filip

• Dobrý den,

termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Kameramana bych dokázal také sehnat. Klidně koukněte na web, který mám na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků.

Budu se těšit

Lukáš
    LUMA PHOTO

• Dobrý den,
    koukněte na naše stránky, máme tam všechno, děláme jak video tak i foto, info posílám do Vaší pošty,
    jsme z Pardubic, zdraví bajer video pce

• Dobrý večer,

Váš svatební termín mám ještě volný, proto bych Vám rád nabídl své fotoslužby. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se.

Pěkný večer
    S pozdravem

R.P.

• Dobrý večer. Jsem sice jen fotograf ale rád vám nabídnu své služby. Podívejte se na webové stránky a facebook, třeba zrovna můj styl vám padne do oka.

• @jm2016  
    Dobrý večer,

pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální

Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
    Radek

• Dobrý večer,
    rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru.

Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma.

Vše podstatné na webu.

• Dobrý den, rádi bychom vám nabídli naše služby s manželem.
    Fotíme buď spolu nebo každý sám. Balíčky a ceny naleznete zde na mých stránkách nebo na internetové stránce fotovalentovi.

Váš termín máme zatím volný a je možný balíček DELUXE.

• Dobrý večer,

rád Vám také nabídnu své služby 😉

Vratislav Jenšík

• Sponzor fóra
  • Milá nevěsto, mohu nabídnout volný termín na zachycení vašeho svatebního veselí a kreativního ducha.
    s pozdravem Petra Jansová -svatební fotografka.

• Dobrý den,
    ano volno mám a velice ráda váš svatební den vyfotografuji. Zde jen pár záběrů, další na stránkách. Zhlédněte prosím hlavně ucelené svatby videa- Slide Show, kde vlastně konečně vidíte práci fotografa! Jednotlivé záběry sice napoví, ale až tyto ucelené svatby z cca 35 záběrů mají rozhodnout, který fotograf je ten pravý.
    Přeji správné rozhodnutí. Krásné fotografie na kterých si vždy budete váš úžasný den stále připomínat.

Zdraví
    Mirka Bendová
    -

• Dobrý den, já mohu doporučit Renata Jandová photo a Videotvorba Bajer. Jsou oba s Pardubic a oba sympaťáci 🙂

• @jm2016  Dobrý večer. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách.

Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu.

S přáním hezkého večera

Marián Sopoliga

• Dobrý den, všem mnohokrát děkuji za nabídky. Máme vybráno 🙂
    Přeji úspěšný rok 2016. Hezký den, Jm

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Přirozené svatební fotky, opravdové emoce i bláznivé momentky - ať bude pršet, sněžit, nebo děsný vedro - jo a zvládnu NJ i AJ, třeba se bude hodit 🙂
    jsem převážně portrétní fotografka, ale svatby jsou moje srdeční záležitost - fotím po celé republice
    Ahoj, jmenuji se Markéta a nabízím zde své fotografické služby. Předsvatební i svatební focení. Na mou práci můžete mrknout na mém facebooku 🙂