Menu Forum

Svatební foto a video Kolínsko 24.6.2016

18. únor 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
jm2016
Registrovala se 8. února 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Kolín.
  • Svatba byla 24. června 2016
fotoportrét
fotoportrét
jm2016
Registrovala se 8. února 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Kolín.
 Dobrý den, sháním svatebního fotografa a nejlépe i kameramana na svatbu 24. června 2015 ve Starém Kolíně. Budu ráda za nabídky emoticon
8. únor ve 14:05  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Dobrý den. Poslala jsem vám zprávu . Petra
8. únor ve 14:18  •  www.atelier-petra.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

Dobrý den, váš termín mám aktuálně volný emoticon Pokud vás má práce zaujme, kontaktujte mne zde, na pracovním facebooku nebo webových stránkách. S pozdravem M.Z.
8. únor ve 14:22  •  www.zankova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

Foto a video - Region Olomouc
8
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

Foto a video - Region Olomouc
8
 Dobry den,
ja bych se rada nabidla jako fotograf emoticon ,samozrejme vyborne fotim emoticon, ale co muzu nabidnout extra je muj smysl pro humor, velkou empatii k lidem, se kterymi pracuji, 10let zkusenosti foceni v zahranici opravdu ruznorodych lidi a kultur. Prijemnou cenu za dobrou kvalitu ..Mrknete na muj profil a webovky, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem sice z Moravy, ale dalsi dve zakladny mam v Pardubicich a Praze, takze cesta by nebyla problem. Preji nenarocne pondeli Katka ;)
PS: Rada Vam doporucim kameramany, ale to treba az do zpravy emoticon
8. únor ve 14:39  •  www.kadrastudio.cz/portfolio/svatby/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
annapleslova
Fotografka Anna Pleslová
Anna Pleslová PRO

Foto a video - Region Praha
3
fotoportrét
fotoportrét
annapleslova
Fotografka Anna Pleslová
Anna Pleslová PRO

3
 Dobrý den, dejte šanci mladé fotografce z Prahy. Levně a vkusně. emoticon
8. únor ve 14:40  •  www.anna-svatebnifotografka.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, tento termín máme volný. Veškeré informace naleznete na našich webových stránkách.

S pozdravem

Martin & Linda
8. únor ve 14:58  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
 @jm2016 Dobrý den. 24.6.2016 mám zatím volno a mohu vám svatbu nafotit nebo natočit na video. Posílám Vám zprávu. Více informací také získáte na webu pod příspěvkem. Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
8. únor v 15:16  •  Svatba byla v říjnu 2007  •  www.fotomo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

termín mám volný a kameramana také "po ruce". Pokud by se Vám moje práce líbila (více najdete na FB a webu), ozvěte se.

Filip
8. únor v 15:24  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
 Dobrý den,

termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Kameramana bych dokázal také sehnat. Klidně koukněte na web, který mám na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků.

Budu se těšit

Lukáš
LUMA PHOTO
8. únor v 16:19  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý den,
koukněte na naše stránky, máme tam všechno, děláme jak video tak i foto, info posílám do Vaší pošty,
jsme z Pardubic, zdraví bajer video pce
8. únor v 16:44  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer,

Váš svatební termín mám ještě volný, proto bych Vám rád nabídl své fotoslužby. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se.

Pěkný večer
S pozdravem

R.P.
8. únor v 18:25  •  www.robinpuskas.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
standamat (44 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
3

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (44 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
3

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 6 měsíci)

Dobrý večer. Jsem sice jen fotograf ale rád vám nabídnu své služby. Podívejte se na webové stránky a facebook, třeba zrovna můj styl vám padne do oka.
8. únor v 19:27  •  standamat-photography.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@jm2016
Dobrý večer,

pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální

Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
8. únor ve 22:15  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotovinc
Svatební fotograf Michal Vinc
Michal Vinc PRO

fotoportrét
fotoportrét
fotovinc
Svatební fotograf Michal Vinc
Michal Vinc PRO

Dobrý večer,
rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru.

Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma.

Vše podstatné na webu.
10. únor ve 22:07  •  www.fotovinc.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra svoje kontaktné údaje”
fotoportrét
fotoportrét
lacomedia (28 r.)
fotoValentovi
Petra Valentová PRO

Foto a video - Region České Budějovice
2
fotoportrét
fotoportrét
lacomedia (28 r.)
fotoValentovi
Petra Valentová PRO

Foto a video - Region České Budějovice
2
 Dobrý den, rádi bychom vám nabídli naše služby s manželem.
Fotíme buď spolu nebo každý sám. Balíčky a ceny naleznete zde na mých stránkách nebo na internetové stránce fotovalentovi.

Váš termín máme zatím volný a je možný balíček DELUXE.
11. únor ve 13:52  •  www.fotovalentovi.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
 Dobrý večer,

rád Vám také nabídnu své služby ;)

Vratislav Jenšík
11. únor ve 21:18  •  www.vratislavjensik.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Milá nevěsto, mohu nabídnout volný termín na zachycení vašeho svatebního veselí a kreativního ducha.
s pozdravem Petra Jansová -svatební fotografka.
12. únor v 00:04  •  www.fotojansova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petra_sebestova
Miroslava Bendová & Petra Šebestová- svatební foto, rodinné foto, ateliérové glamour a boudoir
Petra Šebestová PRO

1

“We.tl/i5bwXdgZrr www.svatebnifoto.cz fotky z veletrhu Diplomat”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petra_sebestova
Miroslava Bendová & Petra Šebestová- svatební foto, rodinné foto, ateliérové glamour a boudoir
Petra Šebestová PRO

1

“We.tl/i5bwXdgZrr www.svatebnifoto.cz fotky z veletrhu Diplomat”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
ano volno mám a velice ráda váš svatební den vyfotografuji. Zde jen pár záběrů, další na stránkách. Zhlédněte prosím hlavně ucelené svatby videa- Slide Show, kde vlastně konečně vidíte práci fotografa! Jednotlivé záběry sice napoví, ale až tyto ucelené svatby z cca 35 záběrů mají rozhodnout, který fotograf je ten pravý.
Přeji správné rozhodnutí. Krásné fotografie na kterých si vždy budete váš úžasný den stále připomínat.

Zdraví
Mirka Bendová
-
fotoportrét
fotoportrét
luckapce
7
Registrovala se 23. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků. Má 5 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
luckapce
7
Registrovala se 23. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků. Má 5 přátel. Region Pardubice.
 Dobrý den, já mohu doporučit Renata Jandová photo a Videotvorba Bajer. Jsou oba s Pardubic a oba sympaťáci emoticon
17. únor v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
 @jm2016 Dobrý večer. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách.

Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu.

S přáním hezkého večera

Marián Sopoliga
17. únor v 19:33  •  www.mariansopoliga.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jm2016
fotoportrét
fotoportrét
jm2016
 Dobrý den, všem mnohokrát děkuji za nabídky. Máme vybráno emoticon
Přeji úspěšný rok 2016. Hezký den, Jm
18. únor v 10:44  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí