Svatební forograf FrýdekMístek 13.2.2016

Profilova fotka
Dobrý den, sháním fotografa na naši svatbu, která bude 13.února na Frýdeckém zámku :-) Nechceme celodenní focení, spíše tak 3 hodinky obřad+ společné fotky. Jestli víte o někom dobrém a ne moc drahém prosím napiště mi sem. Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud budete chtít, mohu Vám svatbu nafotit, 13.2. je velmi oblíbený termín, zatím ale u mě stále volný :-) nabízím i krátké focení (obřad, novomanželské fotografie (jen Vy dva) a skupinové fotografie), navíc jsem z Ostravy, takže to mám opravdu kousek. Na osobní schůzce nabízím i možnost předsvatebního focení zdarma. Můj ceník naleznete na mém webu pod "nabídkou", ale i zde na beremese. Těším se na Vaši odpověď, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji vybrat si někoho z PRO fotografů. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Můžete navštívit web, nebo profil.. S pozdravem. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkněte i k nám;) Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín je také k dispozici. Pokud budete mít zájem, budu se těšit na spolupráci. S pozdravem M.Krusberský
Odpovědět
Profilova fotka
makisykes poslala jsem Vám info včetně ceny do zpráv S pozdravem
Odpovědět
Nejlepší je Michal Krusberský.. byli jsme moc spokojeni.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, taky hlásím volný termín a přikládám na ukázku fotky ze zimy (foceno v únoru 2010). Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Nás loni fotil Martin Kubečka. S fotografiemi jsme velice spokojeni. Můžete mrknout u mě v albu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jestli Vás moje fotografie zaujmou , pošlu Vám ceník
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, máme volno :) Pokud by Vás naše práce zaujala (více na FB a webu), ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Za mě doporučuji výbornou fotografku Kateřinu Bartoň. Fotila mi malýho, známým svatbu. Její web je nyní v rekonstrukci a tak není vloženo příliš mnoho fotek, ale věřím, že se určitě domluvíte, pokud tedy bude mít volný termín. Ochotná, sympatická mladá paní. Cenově dostupná!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@makisykes Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nabízím i svoje fotografické služby. Podívejte se i na webové stránky a v případě zájmu mne nevájte kontaktovat.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu. Pokud by Vás práce zaujala, napište spet.
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych doporučila Backovi :-) Jsou skvělí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Inspirujte se v mém portfoliu na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád bych Vám tímto nabídl své služby. Více informací o svatebním focení a také fotografií naleznete na mých stránkách :-) S pozdravem Martin Kubečka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?