Svatební focení Bojkovice

Profilova fotka
Dobrý den, s přítelkyní sháníme fotografa nebo fotografku na naši svatbu, která bude 9.10.2021 v Bojkovicích. Pokud by bylo možné poslat cenovou nabídku a připadně webové stránky do SZ. Předem děkujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
@lukas_tomanec Dobrý den, reaguji na vaši poptávku svatebního fotografa. Termín mám ještě volný. Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách https://jakubkrulis.cz/ nebo na fb https://www.facebook.com/JakubKrulisP... Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂 Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, píšu Vám zprávu. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, říjnové termíny mám zatím ještě volné, ráda vám svatbu vyfotím. Do zprávy pošlu více informací a budu se případně těšit na vaši zprávu. Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu po Vašem boku na Vaší svatbě. Zkuste se podívat na www.zemanlukas.com V případě zájmu nabízím slevu 25% z uvedených cen. Hezký den přeji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Lukáši, píšu zprávu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád nabídnu své služby. Více o mě a mé nabídce najdete na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Bohužel se musela svatba přesunout na 14.8.2021 tak bych byl rád, pokud má někdo volný termín, pošlete cenovou nabídku s nějakou ukázkou fotek. Budeme rádi když vybereme někoho zde 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@lukas_tomanec I tento termín mám volný, pokud byste měli zájem. 🙂 Dejte vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
@lukas_tomanec Dobrý den, Lukáši, rád bych Vám také nabídl nafocení svatby. Termín 14. srpna mám prozatím volný, a s radostí s vámi strávím váš velký den s foťákem v ruce 🙂 Pár fotek přikládám zde do příspěvku, další ukázky mé práce případně najdete na mých webových stránkách www.senovskym.com/cs. Další detaily Vám rád napíšu do e-mailu či do zprávy. Budu se těšit na zprávu a přeji hezký den! 🙂 Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Fotograf na naši svatbu rezervován. Děkujeme všem za nabídky a tipy 😊
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?