Svatební focení a video Mikulov 18.7.2015

Profilova fotka
Dobrý den, sháníme fotografa a kameramana na 18.7.2015 do Mikulova. Děkuji za tipy. :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@marketaotahal Hezký den, ráda bych Vám nabídla svou tvorbu. Svatby fotím tvůrčím a netradičním způsobem, vyhledávám momenty plné emocí. Ceník a fotografie z jiných svateb naleznete na mém profilu na beremese. V ceně kteréhokoli balíčku je přesvatební konzultace, potištěné DVD a (v případě sobotních svateb) zajištěn náhradní fotograf stejné kvality a ceny v případě nenadálých událostí. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také přidávám svou nabídku. Váš termín svatby mám ještě volný. Více mých fotografií a ceník na webu. Rád s Vámi proberu možnosti fotografických služeb dle Vašich požadavků. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Hezké dny přeje Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásíme volno a posíláme Vám SZ. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také máme volno. Koukněte se k nám na stránky a pokud Vás naše tvorba zaujme, tak se ozvěte :) Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já i kolega kameraman jsme volní :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a do Mikulova kousek...-) Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín Vaší svatby máme zatím ještě volný. Dovolím si Vám zaslat i interní zprávičku. Budeme moc rádi, když se prozatím mrknete na naše webové stránky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, popisy k jednotlivým svatebním fotobalíčkům a samozřejmě ceníky. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, váš termín mám stále volný, pokud se vám má práce bude líbit neváhejte napsat. Hezký večer Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Marky, teto termín je poslední volný sobotní, proto si můžu dovolit nabídnout i já své služby. Více informací naleznete ve zprávě ;) Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň Markéta, termín máme voľný a do Mikulova to máme na skok :-) Mrknite na naše portfólio na webových stránkach či na FB. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@marketaotahal Dobrý den, zabýváme se svatebním videem. Jsme z Moravy a v okolí Mikulova natáčíme velmi často. Více informací a naší tvorbu naleznete v odkaze pod tímto textem. Třeba by Vás naše práce oslovily. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marketaotahal Hezký den, rádi Vám nabídneme zvýhodněnou cenu za náš balíček celodenního svatebního fotografování a natáčení. Pracujeme v rámci něj ve třech, konkrétní hodiny naší práce nepočítáme a opravdu zůstáváme od rána do večera. Fotokoutek navíc vozíme zcela zdarma. :-) Do interní zprávy si dovoluji zaslat naši nabídku a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Pokud je zájem novomanželů natáčíme i video. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek <3 Více info do zprávy :-) K&J
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer,nabízím své služby po dohodě i služby video s kolegou. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
@marketaotahal Dobrý večer. Mohu nabídnout video. Termín vaší svatby mám zatím volný. Koukněte zde na můj profil a nebo ještě lépe na web, kde najdete nejen spoustu ukázek, ale i referencí od nevěst. V Mikulově natáčím velmi často na zámku a dobře znám i okolí. V případě dalších dotazů se ozvěte. Zdraví J. Májek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?