Svatební focení 6.6.2020 Žďársko

Dobrý den, sháním fotografa na 6.6.2020. Místo svatby Nový Jimramov u Žďárských vrchů. Celá svatba bude na jednom místě v penzionu. Nejednalo by se o celý den, ale přibližně od 10 do cca 17. Předem děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
@terina88 Zdravím Vás, 6.6. jsem zatím neobsadil. Pokud se budou líbit mé fotky, rád přijedu. Více posílám do zprávy. Patrik Schöber
Odpovědět
Profilova fotka
@terina88 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. V Jimramově a okolí jsem již fotografoval. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Www.photosnirer.cz Cena 8000,-
Odpovědět
Profilova fotka
@terina88 Milá nevěsto, cenovou nabídku posílám do zprávy. Krásné dny Jarda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda bych Vaši svatbu nafotila. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Mé portfolio najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu, píšu vám SZ.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?