Svatební focení 24.6.2017

Profilova fotka
Zdravím, sháníme někoho na svatební focení ve dne 24.6.2017 na penzionu Horizont Janoušov. Přípravy budou probíhat kousek vedle v obci Králíky a Červená Voda. Obřad a hostina v jednom místě. Svatba bude stylizována do přírodního a rustikálního stylu. Na svatbě bude cca 60 lidí. Líbilo by se nám zpracování fotografií z celého dne. Budeme rádi za každé doporučení někoho z okolí (olomoucký a pardubický kraj). Případně za nabídky od fotografů na mail eros.sponar@email.cz. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@eerocz Dobrý den, když mrknete s partnerkou na moje fotografie a osloví vás, moc rád na takovéhle krásné místo dorazím. Termín mám volný. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš termín ještě volný ;) Více info Vám zasílám na email ;) Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@eerocz Dobrý den, jsem k dispozici, nabídku zasílám emailem.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?