Svatební focení 19.9.2020?

Dobrý den, hledáme svatebního fotografa na celodenní focení naší venkovské svatby díky za nabidky
Odpovědět
Profilova fotka
Moc rád budu přitom:)
Odpovědět
Profilova fotka
@efickars Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby, jakožto svatební fotograf. Ceny již od 3500,- Pro více informací se prosím podívejte do svých zpráv nebo na můj profil, kde naleznete nabídky. S pozdravem Roman Branda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, moc rád, kde to bude? :-) Píšu vám soukromou zprávu...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný večer, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, také máme Váš termín máme v tuto chvilku také volný. Budeme moc rádi, pokud se podíváte i k nám na webové stránky, kde naleznete veškeré informace. Fotografujeme ve dvojici a ke všem balíčkům také dáváme automaticky fotoknihu. Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Píšu vám soukromou zprávu 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
@efickars Dobrý den, jsem Vám k dispozici :-) Více posílám do Vaší soukromé pošty. Více informací najdete na webových stránkách pod tímto příspěvkem. Patrik Schöber
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás osloví moje ukázka a nabídka, ráda nafotím Váš svatební den. Veškeré informace včetně portfolia naleznete na mém webu. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud se vám mé fotky budou líbit, ráda přijedu. Hezký den Markéta
Odpovědět
@efickars Dobrý den, tento termín se mi akorát uvolnil a tak bych i já ráda přidala nabídku svatebního focení. Více informací Vám zasílám do soukromé zprávy. Děkuji, přeji krásné úterý. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Moc ráda Vás vyfotím :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a venkovské svatby fotím nejraději. Nabízím i službu dvou fotografů, fotokoutek, půjčení Instaxu či poukaz na fotoknihu zdarma, více informací naleznete na mém webu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den,Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení. Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti Tomáš Tomášek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín zatím mám volný. Více info a foto najdete na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i své služby. Tento termín mám zatím volný. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme také výhodné balíčky foto + video a automatický fotokoutek s rychlým tiskem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@efickars Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Gratuluji k vašemu rozhodnutí. Vámi zvolený termín mám ještě volný a velmi rád zachytím všechny neopakovatelné okamžiky vašeho velkého dne. Vše potřebné naleznete na mých stránkách popřípadě na mém fb profilu. Díky Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já nabízím služby svatebního fotografa. Podívejte se na web a popřípadě se ozvěte. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Dobrý den, 👋 Váš svatební den, budu ráda fotit třeba celý den.🌞🌙 Fotografů je nás mnoho, vyberte si pouze toho, jehož tvorba Vás víc chytí,🎣 když jím budu já, můžete mě míti.🎉 Podívejte se na stránky webové, Fotografky Martiny Plichtové.📸
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a pokud máte zájem, napsala jsem zprávu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 10 000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. Kromě klasického focení nyní nabízíme také pronájem fotokiosku i s profesionální obsluhou za akční cenu 6900,-Kč s neomezeným tiskem, viz. https://fotokoutek.fun/fotokiosek/. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?