Svatební focení 17. 6. 2017 (Bořetice)

Profilova fotka
Dobrý den, Hledáme svatebního fotografa/fotografku pro celodenní svatební focení dne 17. 6. 2017. Celý den, včetně obřadu bude probíhat v areálu hotelu Kraví hora v Bořeticích. Nabídky prosím posílejte na mail - bukacekj@icloud.com Předem děkujeme
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný místo a je to můj jediný volný víkend v červnu, tak hned píšu pár info do mailu :) Na fotky můžete kouknout na webovkách v podpisu ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrýn den, rád přijedu. Nabidku posílám do SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Pošlu vám e-mail. :) Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Více info zašlu mailem. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na web, najdete tam reference i ceník.. Na Kraví hoře fotím celkem často. S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, taky se přidávám se svou nabídkou a posílám e-mail.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný a velmi rád nafotím Vaši svatbu. Přeji příjemné svatební přípravy. Vše podstatné najdete na mém profilu nebo webu, v případě dotazů mne neváhejte kontaktovat. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ivan Bartoš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda přijedu. Více info najdete na webu a FB. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Chtěly bychom všem poděkovat za reakce, předběžně již máme vybráno. :) Ještě jednou díky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud ještě není pozdě :) termín mám volný, v případě zájmu napište na email.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?