Svatba září (1.9. nebo 9.9.2017)

Profilova fotka
Na naši svatbu sháním fotografa na celý den. Něco podobného jako Jiří Vacek nebo Honza Matinec https://www.facebook.com/JIRIVACEK.PH... chceme trochu netradiční fotky, prdlejší, hru se světlem :-D, máte-li někdo podobné zkušenosti sem s nimi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@letadelkokane Přeji prima den, září máme zatím docela volné a rádi Vám tak svatbu nafotíme. Pracujeme ve dvou, konkrétní hodiny práce nepočítáme a odevzdáváme minimálně 300 upravených fotek. Více informací včetně ceny jsem Vám zaslala do interní zprávy a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termíny mám volné oba. Nabídku posílám do SZ. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám poslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud vy vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud vás moje práce zaujme, ráda přijedu Markéta
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, 9.9.2017 už mám plno, ale 1.9. Vám mohu být k dispozici. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Ukázky mojí práce včetně ceníku naleznete na mém webu. V případě Vašeho zájmu mne neváhejte kontaktovat! Budu se moc těšit! :) S pozdravem Daniela
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji všem za nabídky, s přítelem si vše projdeme a dáme vědět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín (1.9.) ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou. Snad jsou některé moje fotografie aspoň trochu netradiční :) Mikuláš Křepelka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?