Svatba v přírodě 1.9.2018 kousek za Brnem

Ahoj, ráda bych tu chtěla sehnat pohodového fotografa a DJ, kteří by nám pomohli vyzkouzlit příjemnou atmosféru na naší svatbě. Vše (přípravy, obřad, hostina a následná party) se uskuteční na jednom místě v přírodě, kousíček za Brnem. Fotograf - Počítáme tak s 8 hodinami+/- .. od dopoledních příprav nevěsty & ženicha, první společné fotografie, obřad až po hostinu DJ - po hostině to začneme rozjíždět, tedy od cca 17hod do večera..... :) Budu ráda za vaše komenty / doporučení / nabídky...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, pokud by vás zaujala moje práce budu samozřejmě rád za spolupráci. Ať se vše vydaří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný a rád Vám nabídnu své služby. Mé portfolio naleznete na facebook.com/dopitafoto Budu se těšit na případnou spolupráci.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi přijedeme- Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Velmi rád za Vámi přijedu a nafotím Váš výjimečný den. Více ukázek mé práce najdete na mém profilu a webových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Milá nevěsto, rád zachytím Vaše svatební okamžiky. Fotograf Jarda Jelínek
Odpovědět
Profilova fotka
@makulka_misa_2018 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Fotíme po celé Jižní Moravě i za hranicemi. Do Brna si dopravu neúčtujeme. Je v cenně.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý, termín mám volný. V případě zájmu mě kontaktujte.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Vaši svatbu. S pozdravem Michal Pleva
Odpovědět
Článek se načítá
Děkuji všem za zaslané nabídky. Aktuálně již máme vybraného fotografa.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?