Svatba penzion Staré časy - Horní Bečva 15.9.2018 volný fotograf?

Zdravím vás, sháníme fotografa či fotografku na nafocení naší svatby, která se bude konat 15.9.2018 na penzionu Staré časy na Horní Bečvě. Byla bych ráda za ukázku svatebních fotografií a samozřejmě cenovou nabídku. Přeji pěkný den Pavla Jelínková
Odpovědět
Zdravím Vás Pavlo, termín mám k dispozici a rád přijedu :-) Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám Vám nabídku do zprávy. Rád Vám svatbu nafotím, nabídnu případně velmi zvýhodněné podmínky co se týče dopravy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízíme vám naše služby. Nahlédněte k nám na webové stránky a pokud vás zaujme naše práce, budeme rádi když nám napíšete.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotografie zaujmou, mohu vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ceny na jdete na webu. Přeji hezký zbytek dne Markéta Peterková
Odpovědět
Hezký večer, termín mám volný a pokud se Vám budou moje fotky líbit, myslím, že ani cena Vás nezklame, Víc posílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný :-) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek večera S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Juu, Beskydy bych ráda a volno mám :-). Pro víc fotek mrkněte ke mně na web a napište :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám fotografické služby. Jsem fotograf z Brna, rád zdokumentuji Váš svatební den. S pozdravem Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Pavlo, tak to zkusím ještě já, přestože přede mnou je mnoho fotografů...uvidíme :-). Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
pavpavjel Dobrý den Pavlo, Váš termín mám zatím volný a rád přijedu nafotit Vaší svatbu. Více informací včetně ukázek mé tvorby naleznete na profilu. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, uvedený termín mám volný. Ukázky, ceník a informace naleznete na mé webové presentaci. Další dotazy v případě zájmu ráda zodpovím. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?