Svatba Nelahozeves 19.8.2016

Dobrý den, sháním fotografa na svatbu na pátek 19.8.2016 na zámek Nelahozeves. Neznáte, prosím, někoho? Děkuji. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a na páteční svatby poskytuji slevy z balíčků. Pokud by se Vám moje práce líbila (více najdete na našem facebooku a webu), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si připojit několik fotografií pro představu a bližší informace do soukromé zprávy. Krásný den. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat vaši svatbu. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den Váš termín mám ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. Hezký den S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám volný a ráda bych byla součástí vašeho důležitého dne.. zasílám Vám zprávou ceník :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, svatba se kona v krasnem prostredi. Rada Vam svatbu prijedu nafotit, pokud Vas zaujme me portfolio, vice praci najdete na FB, webu nebo mem profilu, prijemny zbytek nedele Katka Prokopova
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano velice ráda vám váš den D vyfotím. Mrkněte prosím na stránky. Zdravím Mrka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také Vám rád nabídnu mé služby. Tvorba a veškeré info u mě na webových stránkách. Míra
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) a právě poptávanou fotobudku Fotobot. Pokud vás styl zaujme, sejdeme se na předsvatební schůzce, seznámíme se, podepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásím se s volným termínem. Moji práci i nabídku najdete na stránkách. Příjemné svatební přípravy Lukáš Urban
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim Vas, termin mam volny pokud VAs zaujme moje prace jsem k dispozici. Tomas wolf
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Váš termín mám aktuálně volný a mohu ho nabídnout k rezervaci :) Pokud Vás má práce zaujme, neváhejte mne kontaktovat! Více info na pracovních facebookových stránkách či webu. S pozdravem Zaňková M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám zatím volný, jsem Vám tedy k dispozici. Mou tvorbu a nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Přeji příjemné vybírání! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych Vám rád nabídnul své služby ;) Dovolím si zaslat cenovou navídku do sz. Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přídávám se s volným termínem :) Ukázku mé práce najdete zde na kartě nebo přímo na našich webových/facebookových stránkách. Marie
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?