Svatba narychlo - termín 3.6.2016 na okr. Beroun

Ahoj, hledáme fotografa na naši svatbu ve Všeradicích, okr. Beroun. Termín je pátek 3. června 2016. Svatba bude menší, přesto bychom chtěli fotky od příprav až po tanec. Děkujeme za nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a menší svatbu bych v pátek i ocenil :) Na páteční termíny poskytuji slevy z cenových balíčků. Pokud by Vás tedy moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se pro cenovou kalkulaci. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte k nám na stránky. Fotíme ve dvou fotografech a rádi dorazíme. Pokud by Vás naše tvorba zaujala, tak se ozvěte a domluvíme se. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photo
Odpovědět
Profilova fotka
@elishka87 Dobrý den. 3.6.2016 mám zatím volno a celou svatbu vám rád nafotím. Můžete si vybrat z různých výhodných fotobalíčků, popř. můžete mít individuální požadavky. Další informace najdete na webu pod příspěvkem. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si připojit několik fotografií pro představu a bližší informace připojuji do soukromé zprávy. Krásný den. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, tento termín mám také volný, pokud se Vám bude líbit moje portfolio, budu rád když se ozvete ;-) Více info na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
@elishka87 Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pátek 3.6. mám volný, cenovou nabídku jsem Vám poslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda vám vaši svatbu vyfotím. Podívejte se prosím na stránky. Ceník zašlu do zprávy. Krásný den Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
@elishka87 A zde ceník 4 hod. 6000kč 6 hod. 8000 kč 8 hod. 10000 kč Pokud se pro mne rozhodnete budu se velice těšit. Zdravím Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Berouna a velice ráda vám váš svatební den zdokumentuji. Mrkněte na mé práce zde na PRO profilu, webových či facebookových stránkách a kdykoliv mne kontaktujte. S pozdravem Zaňková M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, prohlídněte si moje webové stránky včetně portfólia a cen. S pozdravem Mašek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, termin mam tez volny. budu rad pokud se ozvete. Tomas wolf
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, velmi ráda Vám Vaši svatbu nafotím. V Berouně mám část rodiny, tudíž okolí dobře znám :) Ukázky mojí práce naleznete na webu a ceník Vám zasílám do zprávy. Děkuji. Daniela Lišková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, pokud Vás má tvorba zaujme, ozvěte se S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám svoje služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se s volným termínem. Ukázku mé práce najdete zde na kartě nebo na našem webu a facebookových stránkách :) Hezký den, Marie
Odpovědět
Děkujeme všem za nabídky, již jsme si fotografa vybrali. Přejeme Vám spoustu dalších krásných záběrů :-) Eliška
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?