Svatba narychlo -shanime fotografa Tábor a okolí

Profilova fotka
Dobrý den, už ani nedoufam, ale co kdyby... Přítel se zbláznil a požádal mě o ruku.. což o to, ale termín svatby máme tento rok 5.9 !! Rádi by jsme se vzali měsíc před narozením naší dcery. Shanime narychlo fotografa,který by nám zvládl nafotit čistě obřad, společné fotky se svatebčany a portréty novomanželů. Jen rodinná svatba -cca 20 lidí. Cca hodina focení, bez hostiny, jdeme si jen sednout s rodinou na oběd do restaurace. Za případné nejspíš nemožné nabídky děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer Šárko, nic není nemožné :-) dostanete určitě celou řadu nabídek. Já se s jednou takovou hlásím, termín mám volný, z Prahy to není zas tak daleko. Byla bych ochotná ušít balíček na míru (neboť nejkratší svatební mám na webu uvedený polodenní). V případě zájmu či dotazů mě neváhejte kontaktovat. S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka_klasova Zdravím Šárko, v kolik hodin to máte? Píši Vám zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka_klasova Dobrý den, rád bych Váš svatební den nafotil, záleží na termínu. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách emoticon Ceny jsou individuální dle Vašich požadavků. Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Všem moc děkuji, nejspíš se mi podařilo najít velmi ochotného pana fotografa nedaleko od nás ❤️
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ráda připravím nabídku podle vašich představ, pokud jsem stylově to co hledáte :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?