Svatba na zámku Krásný Dvůr 10.9.2016. Nemáte někdo tip na fotografa?

Profilova fotka
Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Pokud vás má práce zeujme, neváhejte mne kontaktovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Když budete chtít, rád přijedu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Zámek Krásný Dvůr a jeho obrovský park je opravdu příjemné místo! Váš termín mám zatím volný, a tak jsem Vám k dispozici. Mou tvorbu i nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Přeji pohodové vybírání. Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
@misuleska Dobrý den. Svatbu Vám mohu nafotit. Ukázky a ceník najdete na webu pod příspěvkem. Přeji hezký den. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také hlásím volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. Pěkný den S pozdravem R.Puškáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, přikládám několik fotografií, více jich pro představu o mém stylu focení najdete na stránkách nebo FB, s dovolením připojím bližší info do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám také Váš termín zatím volný ;) Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, co třeba já. Místo znám a již jsem na tomto zámku fotila, ráda se tam zase podívám ;-) Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,, ano i já vám nabízím své služby. Mimořádné služby. Myslím si to :-) a také výsledek naší práce je to , co jistě hledáte. Přeji vám krásný předsvatební čas a dobrou ruku při výběru všech zúčastněných vašeho velkého dne D.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry večer, Váš termin mám aktuálně k dispozici, takže jsme tu pro Vás. Jestli Vás má práce zaujala kontaktujte mne. Přeji klidné přípravy S přátelským pozdravem Blahová
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?