Svatba Kozlovice 20.6.2015

Profilova fotka
Dobrý den, Hledám fotografa na svatební obřad v Kozlovicích. Jedná se o focení předstvatebních příprav, obřadu a kratší zábavy. Termín je 20.6.2015. Můžete mi prosím někoho poradit. Děkuji, Sandra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 20. 6. 2015 máme ještě volno. Na našich webových stránkách najdete vše potřebné. Popis jednotlivých svatebních balíčků, ceníky a ukázky ze svatebního fotografování. Přeji hezký den Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@sannnyyy hezký den, ráda bych Vám nabídla své služby. Svatby fotografuji tvůrčím a reportážním způsobem, mám cit pro detail a zachycení emotivních momentů. Na Valašsku fotím magisterskou práci, takže okolí znám i okolí Kozlovic, vím, kde jsou ty nejhezčí místa na focení :-). Posílám z ní 1 fotku na ukázku + pár svatebních. Ceník zasílám do zprávy.
Odpovědět
Nevím, jestli má volný termín, ale ROZHODNĚ DOPORUČUJI MICHALA KRUSBERSKÉHO!!! Super přístup, příznivá cena a z fotek jsme totálně unešení ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, určitě již máte spoustu krásných nabídek. I já bych ráda nabídla své služby, samozřejmostí je fotografická smlouva. Při včasném zamluvení termínu a zaplacení zálohy je možná sleva; při doporučení (a proběhlém focení) taktéž. Ke každé svatbě přistupuji individuálně, se snoubenci se setkávám a domlouváme detaily a možnosti. Je také možnost fotografií "na zkoušku" + fotografií v přírodě, městě či ateliéru - tyto fotografie se pak mohou promítat při hostině, je to velmi oblíbené. Nefotím jen digitálně, na svatby s sebou vozím i různá překvapení, která vždy novomanžele potěší a všichni se na chviku "zastaví" :-) Pokud Vás má nabídka zaujala, kontaktujte mne prosím zde na Beremese. Naleznete zde i odkaz na můj web, kde je přibližný ceník. (Celodenní focení za cca 6500,- , možnost i předsvatebního focení za 800,- // při rychlém zamluvení a zaplacení zálohy sleva 1000 Kč) Přeji Vám úspěšné přípravy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud by se vám má práce líbila moc ráda nafotím vaši svatbu ..... více i na www nebo FB :) Hezký večer Lucka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych vám nabídl své služby. Ceny i další ukázky naleznete na mém vebu. Hezký večer René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vám nabídneme naše služby. Na naší webové prezentaci naleznete naší práci. Budeme rádi, když se ozvete. Hezký den. Zdeněk Krejcar - fotograf - AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vaší svatby máme ještě volný. Budu rád, když se podíváte na mé stránky a v případě zájmu mne kontaktujete. Pro objednávky do konce Března 2015 platí akční cena. p.s. pocházím z Kozlovic :-) Přeji krásný den. Majer Jiří
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3 K&J
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?