Svatba Hradec nad Moravicí, 8.8.2015

Profilova fotka
Dobrý večer, hledám fotografa pro celodenní focení svatby. Jsme z Ostravy, svatba i hostina bude probíhat po celý den na zámku v Hradci nad Moravicí. Na krásných fotografiích mi velmi záleží, stejně tak jako na bezva přístupu ze strany mistra fotografie, proto ten časový předstih. Inteligentní humor pro odbourání zábran jen výhodou :-) Děkuji moc za nabídky.
Odpovědět
Dobrý den, myslím že zájemců fotografovat bude více než dost - takže přeji dobrý výběr:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme přímo z Ostravy a rádi Vaši svatbu vyfotíme. Fotografujeme společně s manželkou a věříme, že se Vám naše portfolio bude líbit. Pro bližší informace o nás a naší tvorbě, prosím, navštivte naše internetové stránky. MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem bohužel z daleka, ale přeji vám ať najdete vašeho vysněného fotografa a je velmi dobře, že začínáte hledat takto dopředu. Můžete si udělat krásný přehled, v klidu vybírat a přebírat :) ...a takto by to mělo být!
Odpovědět
Profilova fotka
@petrasandra Dobrý den, já mohu doporučit fotografa Jana Vlčka. Pěkný den přeji. Martin Lysek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i my máme Váš termín volný. Více z našich fotek najdete na facebooku a webu. Do Ostravy jezdíme, takže není problém přijet i za Vámi. Pokud se Vám náš styl focení bude líbit, ozvěte se! Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, termín mám zatím volný. Kdyby byl zájem.
Odpovědět
Rozhodně doporučuji Michala Krusberského. Byla s ním moc příjemná spolupráce a z fotek jsme nadšení. Můžete mrknout na mé svatební album! :-) Šťastnou ruku při výběru toho pravého... fotografa :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám volno :) hezký den Lucie
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím také své služby. Více informací prostřednictvím zpráv či webu. Nabízím slevu 10 %, pokud si termín rezervujete do konce tohoto roku. Těším se na Váš kontakt a přeji hezký den. Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tam jsme chtěli mít svatbu. U skály v tom parku. Jinak jsem také fotograf, mám vystudovanou fotografii na vš. Humor ve fotografii používám celkem často, posílám jednu pro příklad: předávání mikrofonu :o). Jinak na profilu mám napsáno, že délka focení je max 5 hod. Nicméně bych Vám udělala výjimku, tím, že to máte v srpnu, ta hranice je tam spíše kvůli červnu a červenci, kdy bývají extrémní vedra a focení je pak hodně náročné, ale srpen by v tomhle mohl být O.K :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a je možné ho rezervovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme stále ještě volný :) budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky. Nabízíme široký výběr svatebních fotobalíčků. Budeme se těšit :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Váš termín mám volný, info zasílám zprávou...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabizíme jak hudební produkci tak také mámé k dispozici kvalitního fotografa s praxi. Pokud budete mít více informací tak mě kontaktujte. HUDBA_FOTO_DOPRAVA To vše jen unás Hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Humor mi nechybí a ještě k tomu hýřím kreativitou:) Mám tento termín volný. Nahlédněte na můj ceník;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslali jsme Vám interní zprávu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?