Svatba 5.9.2020, Hodonínsko

Dobrý den, Protože jsme byli nuceni zrušit svatbu v zahraničí, tak zařizujeme narychlo svatbu u nás. Termín máme 5.9.2020. Ráda bych se zeptala, jestli nemáte tip na fotografa v okolí Hodonína? Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den 🙂 máte ode mě soukromou zprávu s nabídkou. Mějte se fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na https://www.martinarozehnalova.cz/ . Je přímo z Hodonína, perfektní spolupráce, fotky nádhera 🙂 fotí nás pravidelně, letos jsme jí dali do rukou i svatbu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je ukázka 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda za Vámi z Brna přijedu. 🙂 Pěkný den, Míša
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda bych Vaši svatbu nafotila. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzania Dobrý den, tento termín mám volný a rád bych Váš svatební den nafotil. Více informací jsem Vám zaslal do zprávy emoticon Ceny jsou individuální dle Vašich požadavků. Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky https://az-fotosluzby.eu, je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?