Menu Forum

Svatba 27. 7. 2013, Praha. Sháním foto a video

23. dub 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
elis2013 (33 r.)
Registrovala se 22. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 27. července 2013
fotoportrét
fotoportrét
elis2013 (33 r.)
Registrovala se 22. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 27. července 2013
 Sháním foto a video na svatbu na Staroměstské radnici 27. 7. 2013 za přiměřenou cenu
22. dub 2013 v 15:33  •  Svatba byla v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, tento termín mám volný. Koukněte na mé portfolio v odkazu pod zprávou. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Na požádání vám ráda zašlu kompletní nabídku. S pozdravem ZeZu
22. dub 2013 v 16:13  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

@elis2013 Přeji krásný den do Prahy. Váš termín 27. 7. mám prozatím neobsazen. Mou svatební práci naleznete v odkazu pod tímto textem. Pokud bych Vás zaujal, neváhejte mě kontaktovat. Do metropole to mám kousek. Honza
22. dub 2013 v 16:22  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

19

“Na weby jsem přidal 3 svatby. :-) Pavel”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

19

“Na weby jsem přidal 3 svatby. :-) Pavel”
(Před 2 měsíci)

@elis2013 Dobry den. Termin mam volny. Kdyz bude zajem, dejte mi prosim vedet. Pavel
22. dub 2013 ve 21:02  •  www.paveldufek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

mohu doporučit paní Tůmovou z Pardubic je profesionální ve focení svateb a jiných akcí.... Já Vám mohu nabídnou videozáznam ve Full HD kvalitě, jsem oba z Pce. Jezdíme po celé republice....více info na našem webu.
23. dub 2013 v 10:05  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
24. dub 2013 v 18:28 • sharkafoto