Svatba 27.4.2018 Nelahozeves

Ahoj, sháníme fotografa na svatbu v Nelahozevsi 27.4. Jednalo by se o nafocení obřadu, skupinek, novomanželů. Bude to malá svatba cca 20 lidí. Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný. Nabídku jsem poslala do zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Má cena je 1000 kč za hodinu fotografování. Hezký den, Anna.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, moc ráda přijedu vyfotit vaši svatbu. Nafotím vám svatbu podle vašeho přání ovšem s vlastními nápady, ať máte originální fotky. Mé portfolio naleznete na FB stránce viz níže a na mém profilu. Dejte vědět jak jste se rozhodli ať se můžeme domluvit předem co a jak, cena se odvíjí od toho, co požadujete. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, když se bude líbit má práce, rád se na zámek zase podívám...tentokrát v jiném ročním období. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, přidávám se ke kolegům s nabídkou volného termínu. Mé portfolio a ceny najdete na webu. Přeji hezký večer Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás fotografie zaujmou, rádi přijedeme. Jsme z Prahy, což je kousek. Více informací máme na webových stránkách. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Milá nevěsto, bude mi potěšením zdokumentovat Váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já si dovoluji připojit se ke kolegům se svou nabídkou.:) Více informací na webu či kartě, budu se těšit.:) Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, velice rád nafotím Váš svatební den. Pokud se Vám líbí moje tvorba, podívejte se prosím na moje stránky kde najdete nejen další svatební galerie, ale také reference. S pozdravem Aleš Tuček
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rádi bychom Vás osobně poznali a nafotili Váš jedinečný den. V uvedený termín máme zatím volno. Podívejte se na naše stránky a pokud se Vám zalíbí naše fotky na kterých dokumentujeme radost a neopakovatelný okamžik, neváhejte a napište nám. Budeme se na Vás moc těšit. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?