Svatba 22.8.2015

Dobrý den,scháním fotografa v okolí Uherského Hradiště ,termín svatby 22.8.2015
Odpovědět
Profilova fotka
Váš termín máme zatiaľ voľný, ponuku som poslala internou správou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný; fotíme ve dvou, bydlíme v Brně a kolem Hradiště jezdíme pravidelně (např tento pátek;) Můžete mrknout k nám na stránky a FB a kdyby se Vám práce líbila, dejte vědět). J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také budu rád, pokud mě zařadíte do "výběrového řízení" :-) Práci naleznete zde na mém profilu i mém webu. Pokud budete chtít, rád zašlu podrobnou nabídku i ukázkovou svatbu. Přeji, ať naleznete toho pravého :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také jsem v případě zájmu k dispozici :) Více info najdete u mne na webu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Veru, budu rád, když se podíváte i na mé portfólio zde, nebo lépe na mých stránkách, kde naleznete základní informace včetně ceníku. Pokud Vás moje práce osloví, tak mi klidně napište nezávazný mail a rád Vám zašlu veškeré informace a odkazy na soukromé galerie z celodenních svateb. UH a okolí znám dobře ;) Hezký zbytek dne, Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný a do Hradiště kousek (jsme z Kroměříže a v Hradišti, Napajedlech, Zlíně a okolí fotíme běžně). Pokud by se Vám náš styl práce líbil, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím, termín mám volný. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme zatím volný a jsme z Brna. Podívejte se na naše stránky či facebook a v případě zájmu nás kontaktujte. Do vaší interní pošty vám zasíláme náš ceník. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Rádi bychom Vám nabídli naše s láskou tvořené fotografie pro Vás :-) Jsme kreativní tým fotografů, kteří dokážou Váš svatební den zachytit ve všech pestrobarevných formách nejen obrazových, ale také emočních. Díky individuálnímu přístupu a zkušenostem jsou pro nás Vaše přání a představy prioritou. Vaše spokojenost je našim srdečním úspěchem. V momentech, kdy naši kolegové litují toho, že se nemohou „ rozpůlit „ nám neuteče jediná vzpomínka na neskutečné autentické záběry. Děkujeme, že věnujete čas těmto řádkům a pokud máte chvilku podívejte se na naši tvorbu :-)Pokud Vás zaujmeme - rádi se s Vámi osobně setkáme na nezávazné schůzce. S přáním hezkého dne Kamila&Jan
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Nejsem sice z UH, ale není problém kamkoliv dojet. Při objednání balíčku Top, nebo Extreme, bych si neúčtoval cestu. Navíc při objednání focení na příští rok nabízím slevu 10%. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
@ver25 Dobrý den i já mám tento termín volný a ráda bych vám nabídla své služby :) více na webových stránkách nebo zde v profilu... hezký den Lucka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, vidím, že se nás už ozvalo dost... Zkuste mrknout i na můj profil. Fotografie je moje největší vášeň a svatba jakbysmet. A co nabídnu navíc oproti ostatním kolegům? Třeba to, že v jednu chvíli nebudete vědět že na svatbě nějakého fotografa máte... a ve druhé chvíli budu bavit celou svatbu při focení skupinovek... :-) Více třeba na facebooku :-) Krásný zbytek dne a šťastné oko při výběru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Volno :) a nebo doporučuju Simču Bláhovou ze Zlína :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Také nabízím své fotografické služby, více fotek mám na facebooku a na webu, kde najdete i ceník. V případě zájmu, budu rád, když se ozvete. Přeji hezký zbytek dne Radim
Odpovědět
Profilova fotka
@ver25 Dobrý den, UH je v mém okruhu dojezdu zdarma. Pokud byste měla zájem o konzultaci detailů, pak se ozvěte, prosím. Ing. Aleš Vitalík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také hlásím volný termín. Neváhejte se kouknout na mou práci na můj web, kde najdete i můj ceník ;-) . V případě zájmu, mě neváhejte kontaktovat. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
@ver25 Dobry den, termin mam volny, pokud by Vas moje prace zaujala, rad se Vaseho svatebniho dne ujmu. Mejte se hezky. Milos Nejezchleb
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den termín mám ještě volný a jsem z Brna, pokud by Vás zaujala má tvorba rád se s Vámi domluvím. Ukázky mé práce jsou vidět na mém webu, facebooku či na tomto portále. Pěkný den. Honza Andrašší
Odpovědět
Profilova fotka
Dojedu kamkoliv to jen bude třeba:)
Odpovědět
a co Lukáš Velecký? pokud jste ještě nevybrala...s fotkami budete jistě nadmíru spokojena;) - osobně doporučuji:) je z Brodu/Nivnice
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také přidávám svou nabídku. Více fotografií a ceník na webu. Rád s Vámi proberu možnosti fotografických služeb dle Vašich požadavků. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Hezké dny přeje Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, nebo třeba já...posílám jen jednu fotografii, neb jste již zcela určitě zahlcena kolážemi...:)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?