Menu Forum

Svatba 22.8.2015

17. pro 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
ver25
1
Registrovala se 25. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 25. července 2015
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
ver25
1
Registrovala se 25. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 25. července 2015
    Region Zlín
 Dobrý den,scháním fotografa v okolí Uherského Hradiště ,termín svatby 22.8.2015
6. říj 2014 v 15:09  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

Foto a video - Region Brno
2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Váš termín máme zatiaľ voľný, ponuku som poslala internou správou emoticon
6. říj 2014 v 15:17  •  www.keridafoto.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, nabízím volný termín.
Přeji pěkný den, Soňa Goldová
6. říj 2014 v 15:28  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Dobrý den,

termín máme zatím volný; fotíme ve dvou, bydlíme v Brně a kolem Hradiště jezdíme pravidelně (např tento pátek;) Můžete mrknout k nám na stránky a FB a kdyby se Vám práce líbila, dejte vědět).

J+P Nejedlí
6. říj 2014 v 15:28  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

Dobrý den, také budu rád, pokud mě zařadíte do "výběrového řízení" emoticon Práci naleznete zde na mém profilu i mém webu. Pokud budete chtít, rád zašlu podrobnou nabídku i ukázkovou svatbu. Přeji, ať naleznete toho pravého emoticon
6. říj 2014 v 15:31  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.salik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, také jsem v případě zájmu k dispozici emoticon Více info najdete u mne na webu emoticon
6. říj 2014 v 15:45  •  www.mafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

11

“Přidány nové fotky na můj profil!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

11

“Uvolnil se termín 16.4.2016 tak neváhejte, je to z chvilku :)”
(Před 11 měsíci)

Dobrý den, Veru,

budu rád, když se podíváte i na mé portfólio zde, nebo lépe na mých stránkách, kde naleznete základní informace včetně ceníku. Pokud Vás moje práce osloví, tak mi klidně napište nezávazný mail a rád Vám zašlu veškeré informace a odkazy na soukromé galerie z celodenních svateb. UH a okolí znám dobře ;)

Hezký zbytek dne, Vašek
6. říj 2014 v 18:01  •  www.vasvafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín máme zatím volný a do Hradiště kousek (jsme z Kroměříže a v Hradišti, Napajedlech, Zlíně a okolí fotíme běžně). Pokud by se Vám náš styl práce líbil, ozvěte se ;)

Filip a Linda
6. říj 2014 v 18:14  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

zdravím, termín mám volný. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.
6. říj 2014 v 18:41  •  www.mm-foto.org  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 4 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 4 týdny)

Dobrý den, váš termín máme zatím volný a jsme z Brna. Podívejte se na naše stránky či facebook a v případě zájmu nás kontaktujte. Do vaší interní pošty vám zasíláme náš ceník.

Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
6. říj 2014 ve 20:35  •  www.4eyes.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

Rádi bychom Vám nabídli naše s láskou tvořené fotografie pro Vás emoticon

Jsme kreativní tým fotografů, kteří dokážou Váš svatební den zachytit ve všech pestrobarevných formách nejen obrazových, ale také emočních.

Díky individuálnímu přístupu a zkušenostem jsou pro nás Vaše přání a představy prioritou. Vaše spokojenost je našim srdečním úspěchem.

V momentech, kdy naši kolegové litují toho, že se nemohou „ rozpůlit „ nám neuteče jediná vzpomínka na neskutečné autentické záběry.

Děkujeme, že věnujete čas těmto řádkům a pokud máte chvilku podívejte se na naši tvorbu emoticonPokud Vás zaujmeme - rádi se s Vámi osobně setkáme na nezávazné schůzce.

S přáním hezkého dne Kamila&Jan
6. říj 2014 ve 21:42  •  www.creativelove.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

Foto a video - Region Praha
4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i své služby. Nejsem sice z UH, ale není problém kamkoliv dojet. Při objednání balíčku Top, nebo Extreme, bych si neúčtoval cestu. Navíc při objednání focení na příští rok nabízím slevu 10%. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme.

Hezký den, Martin Pokora
7. říj 2014 v 09:10  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

@ver25 Dobrý den i já mám tento termín volný a ráda bych vám nabídla své služby emoticon více na webových stránkách nebo zde v profilu... hezký den Lucka
7. říj 2014 v 09:22  •  Svatba byla v září 2011  •  www.luciefoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
7. říj 2014 v 16:17 • fotozavadil
fotoportrét
fotoportrét
pkrcek (23 r.)
Fotograf Pavel Krček
Pavel Krček PRO

4
fotoportrét
fotoportrét
pkrcek (23 r.)
Fotograf Pavel Krček
Pavel Krček PRO

4
 Dobrý den,

vidím, že se nás už ozvalo dost...

Zkuste mrknout i na můj profil. Fotografie je moje největší vášeň a svatba jakbysmet. A co nabídnu navíc oproti ostatním kolegům? Třeba to, že v jednu chvíli nebudete vědět že na svatbě nějakého fotografa máte... a ve druhé chvíli budu bavit celou svatbu při focení skupinovek... emoticon Více třeba na facebooku emoticon

Krásný zbytek dne a šťastné oko při výběru emoticon
7. říj 2014 ve 20:19  •  pavelkrcek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bbfoto
BB-foto
Bára Bergerová PRO

20
fotoportrét
fotoportrét
bbfoto
BB-foto
Bára Bergerová PRO

20
 Volno emoticon a nebo doporučuju Simču Bláhovou ze Zlína emoticon
8. říj 2014 v 10:40  •  www.bb-foto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
13. říj 2014 v 10:49 • sillvione
fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

Také nabízím své fotografické služby, více fotek mám na facebooku a na webu, kde najdete i ceník. V případě zájmu, budu rád, když se ozvete.

Přeji hezký zbytek dne

Radim
15. říj 2014 v 18:02  •  www.radimhajek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alesvitalik (38 r.)
Ing. ALEŠ VITALÍK • svatební fotograf
Ing. Aleš Vitalík PRO

Foto a video - Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
alesvitalik (38 r.)
Ing. ALEŠ VITALÍK • svatební fotograf
Ing. Aleš Vitalík PRO

Foto a video - Region Zlín
 @ver25
Dobrý den,
UH je v mém okruhu dojezdu zdarma. Pokud byste měla zájem o konzultaci detailů, pak se ozvěte, prosím.
Ing. Aleš Vitalík
17. říj 2014 v 08:44  •  www.svatebnifotograf.alesvitalik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
také hlásím volný termín. Neváhejte se kouknout na mou práci na můj web, kde najdete i můj ceník emoticon .
V případě zájmu, mě neváhejte kontaktovat.

Hezký den, ZeZu
17. říj 2014 v 09:29  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 7 měsíci)

@ver25 Dobry den, termin mam volny, pokud by Vas moje prace zaujala, rad se Vaseho svatebniho dne ujmu. Mejte se hezky.

Milos Nejezchleb
17. říj 2014 ve 22:02  •  www.nejmil.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andrassiphoto (34 r.)
Jan Andrassi Photography
Jan Andrašší PRO

10

“V poslední době přibývá zájem o páteční termíny focení svateb. Pokud tedy máte zájem určitě napište. Pěkný víkend. Honza”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
andrassiphoto (34 r.)
Jan Andrassi Photography
Jan Andrašší PRO

10

“V poslední době přibývá zájem o páteční termíny focení svateb. Pokud tedy máte zájem určitě napište. Pěkný víkend. Honza”
(Před 2 lety)

Dobrý den termín mám ještě volný a jsem z Brna, pokud by Vás zaujala má tvorba rád se s Vámi domluvím. Ukázky mé práce jsou vidět na mém webu, facebooku či na tomto portále. Pěkný den. Honza Andrašší
29. říj 2014 ve 22:58  •  www.andrassi.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

Dojedu kamkoliv to jen bude třebaemoticon
31. říj 2014 v 15:40  •  www.khiria.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamil_kasparek (32 r.)
Kaspy Photography
Kamil kašpárek PRO

28

“Drahé nevěsty, aktualizuji volné svatební termíny pro rok 2017. zájemkyně prosím klikněte na odkaz: http://www.kaspy.eu/novinky/volne-terminy-2017-17.html děkuji za Vaši důvěru Kaspy”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
kamil_kasparek (32 r.)
Kaspy Photography
Kamil kašpárek PRO

28

“Drahé nevěsty, aktualizuji volné svatební termíny pro rok 2017. zájemkyně prosím klikněte na odkaz: http://www.kaspy.eu/novinky/volne-terminy-2017-17.html děkuji za Vaši důvěru Kaspy”
(Před 1 měsícem)

a co Lukáš Velecký? pokud jste ještě nevybrala...s fotkami budete jistě nadmíru spokojena;) - osobně doporučujiemoticon
je z Brodu/Nivnice
31. říj 2014 v 18:51  •  www.kaspy.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

Foto a video - Region Opava
3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

Foto a video - Region Opava
3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den,

také přidávám svou nabídku. Více fotografií a ceník na webu. Rád s Vámi proberu možnosti fotografických služeb dle Vašich požadavků. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.
Hezké dny přeje
Radek
16. pro 2014 ve 22:32  •  www.radeksvidersky.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den, nebo třeba já...posílám jen jednu fotografii, neb jste již zcela určitě zahlcena kolážemi...emoticon
17. pro 2014 v 10:06  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. pro 2014 v 17:23 • margotka27