Svatba 20.6.2015 Brno

Profilova fotka
Hledáme fotografa, který by nám nafotil svatbu 20.6.2015 v Brně v Lužánkách. Svatba bude mít téma 20 léta až současnost se zaměřením na swing. Jde nám hlavně o zachycení atmosféry.
Odpovědět
Profilova fotka
@maxmara28 Hezký večer! :-) Termín 20. června 2015 máme volný a rádi Vám tak nabídneme naše fotografické služby. Fotíme vždy ve dvou a už teď musím říci, že bychom si stylově určitě sedli - swing milujeme, nebo alespoň já. :-) Do interní zprávy si dovoluji zaslat konkrétní cenovou nabídku a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, to bychom mohli zvládnout bez problému, můžeme to fotit i ve dvou. Vše mám na webu. Hezký večer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme přímo z Brna a Váš termín máme stále ještě volný. Park Lužánky velice dobře známe. Budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky. Naleznete na nich ukázky svatebního fotografování, svatební fotobalíčky a veškeré důležité informace. Velice rádi se s Vámi setkáme na předsvatební schůzce, kde bychom probrali veškeré náležitosti svatebního focení. Budeme se těšit Lukáš Machaníček
Odpovědět
Profilova fotka
@maxmara28 Dobrý večer, dovolím si vřele doporučit manželé Pavlínu a Martina Vlkovi (vlkfoto.cz) jsou z Olomouce, blíže fotograf Jiří Naller (jn.g6.cz) nebo přímo z Brna venkov fotografka Tereza Vítová (photobyteresa.cz). Třeba by Vás jejich tvorba oslovila. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
a co Kamil Kašpárek?? Jirka Sláma?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den. Využijte možnost 50% slevy na celodenní focení v rámci mé soutěže na FB.
Odpovědět
Profilova fotka
Ráda vám svatbu na fotím, když se Vám budu líbit. Svatba na téma swingu zní zajímavě, ráda bych pak viděla Vaše fotky, byť by je třeba fotil někdo jiný.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín. Můžete navštívit web, nebo více aktualizovaný profil zde na beremese a FB, dopravu do Brna neplatíte. Pokud Vám můj styl sedne, ozvěte se.. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Benny Goodman až Parov Stellar? To zní skvěle! Příjde i Havelka? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se do fronty fotografů a budu rád, když se kouknete i na moji práce zde na profil nebo na web. S pozdravem Radim Hájek
Odpovědět
Ahoj, nejsem tedy profesionál, pouhá nevěsta, ale jestli můžu mluvit ze své zkušenosti, tak vřele doporučuji fotografy z Brna, manžele Nejedlé (photonejedli). Byli velmi příjemní a ochotní. Na všem bylo možné se s nimi domluvit, nic nebyl problém. Skoro jsme o nich na svatbě nevěděli a pak jsme byli nadšení z výsledku!!! :) Chovali se profesionálně s úsměvem na tváři. Bylo super, že jsme se s nimi fotili i před svatbou (předsvatební fotografie) a obě strany jsme si navzájem sedly :) Hlavní výhodou myslím bylo to, že jsou to manželé, fotí oba a vznikly fotky z různých úhlů a pohledů, kdy to jeden fotograf nemůže zastihnout (můj názor). Věřím, že Vaše svatba ve stylu 20. let by je nadchla - mají rádi výzvy :) Jestli bys pak chtěla vidět jejich fotky (naši svatbu), tak napiš, pošlu odkaz, nevím, jestli to tu můžu vkládat :) Hezký den už víc jak rok manželka Romana :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste si ještě nevybrala některého z kolegů, nabízím také volný termín. Více fotografií najdete např. na FB. Hezký den :-) Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý podvečer, loni jsem obdobně stylizovanou svatbu fotila v Německu a ráda zdokumentuji i tu Vaší!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Brna a rádi vám nabídneme i naše služby. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Pekný večer, tá tématika znie úžasne a miesto tiež :-) Pokiaľ ešte nemáte výber uzavretý, pozrite sa aj na naše portfólio na stránkach, prípadne FB. V blogu na stránkach nájdete aj foto z netradičného dámskeho fotenia práve v Lužánkach. V prípade, že Vás fotky oslovia, neváhajte nás kontaktovať, sme priamo z Brna. Zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, prvorepubliková móda je naprosto úžasná, tak jako komunita, která do tohoto koníčku investuje docela hodně peněz a času. Termín 20.6. mám ještě volný. Hezký den, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, moc krasne tema pro svatbu. Pokud stale hledate fotografa, muzete se podivat i na muj profil. Termin 20.6.2015 mam zatim volny. Dara
Odpovědět
Dobrý den, za sebe bych Vám doporučil pana Jana Senčáka (sencak). Fotil nám před pár lety svatbu, teď nám nafotil těhotenské fotky. Jsou super. Koukněte na jeho portfólio, fotky mluví za vše. Ivan
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3 K&J
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ukázky mé práce na webu. Termín je zatím stále volný...
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, jsem fotografka z Brna. Lužánky mám moc ráda :-). V případě zájmu napište.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 20. léta je úžasný nápad, určitě to bude super svatba. Rád fotím dokumentárním stylem, tak si dovolím nabídnout i své služby. Cestu bych si neúčtoval. Z mých dokumentárních fotografií můžete kouknout na projekt "Osudy / pohledem pokory s nadějí" na webu ze kterého mám právě výstavu, která doufám dorazí i do Brna. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Já nejsem profík, ale z mé vlastní zkušenosti můžu doporučit fotografa Pavla Zahálku z Brna, který nám minulý rok fotil svatbu v Brně Líšni. Šlo se s ním na všem v pohodě domluvit, prostě bez problémů. Myslím, že má tady na beremese taky svůj profil, ale určitě ho najdeš, když budeš v googlu hledat třeba "fotograf zahálka brno". Hodně štěstí! :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?