Menu Forum

Svatba 20.6.2015 Brno

19. bře 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
maxmara28 (31 r.)
2
Registrovala se 15. července 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 20. června 2015
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
maxmara28 (31 r.)
2
Registrovala se 15. července 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 20. června 2015
    Region Brno
 Hledáme fotografa, který by nám nafotil svatbu 20.6.2015 v Brně v Lužánkách. Svatba bude mít téma 20 léta až současnost se zaměřením na swing. Jde nám hlavně o zachycení atmosféry.
6. led 2015 ve 22:05  •  Svatba byla v červnu 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

@maxmara28 Hezký večer! emoticon Termín 20. června 2015 máme volný a rádi Vám tak nabídneme naše fotografické služby. Fotíme vždy ve dvou a už teď musím říci, že bychom si stylově určitě sedli - swing milujeme, nebo alespoň já. emoticon

Do interní zprávy si dovoluji zaslat konkrétní cenovou nabídku a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby! emoticon
6. led 2015 ve 22:15  •  www.kachnaproduction.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

Foto a video - Region Brno

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

Zdravím, to bychom mohli zvládnout bez problému, můžeme to fotit i ve dvou.
Vše mám na webu.
Hezký večer
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Dobrý den,

jsme přímo z Brna a Váš termín máme stále ještě volný. Park Lužánky velice dobře známe. Budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky. Naleznete na nich ukázky svatebního fotografování, svatební fotobalíčky a veškeré důležité informace. Velice rádi se s Vámi setkáme na předsvatební schůzce, kde bychom probrali veškeré náležitosti svatebního focení.

Budeme se těšit

Lukáš Machaníček
6. led 2015 ve 22:22  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@maxmara28 Dobrý večer, dovolím si vřele doporučit manželé Pavlínu a Martina Vlkovi (vlkfoto.cz) jsou z Olomouce, blíže fotograf Jiří Naller (jn.g6.cz) nebo přímo z Brna venkov fotografka Tereza Vítová (photobyteresa.cz). Třeba by Vás jejich tvorba oslovila. S pozdravem Martin Lysek emoticon
6. led 2015 ve 22:34  •  www.yourlifevideo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jasy
28
Registrovala se 30. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 40 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jasy
28
Registrovala se 30. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 40 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 a co Kamil Kašpárek?? Jirka Sláma?
6. led 2015 ve 23:20  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat...
přeji příjemný den.

Využijte možnost 50% slevy na celodenní focení v rámci mé soutěže na FB.
6. led 2015 ve 23:57  •  www.kamilkubjatko.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “PRO nemôže zverejňovať odkazy na web stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Ráda vám svatbu na fotím, když se Vám budu líbit. Svatba na téma swingu zní zajímavě, ráda bych pak viděla Vaše fotky, byť by je třeba fotil někdo jiný.
7. led 2015 v 08:55  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, nabízím volný termín. Můžete navštívit web, nebo více aktualizovaný profil zde na beremese a FB, dopravu do Brna neplatíte. Pokud Vám můj styl sedne, ozvěte se..
Přeji pěkný den, Soňa Goldová
7. led 2015 v 09:15  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

5
 Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
7. led 2015 v 09:36  •  www.matousbarta.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (33 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

28

“Dobrý den, na veškeré termíny až do konce února nabízím slevu 2000 Kč pro balíčky o délce 8 a více hodin. Nejbližší termíny 11.11. a 12.11. Po obdržení ceníku stačí žádat slevu "beremese mimo sezonu". Zdraví Jakub”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (33 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

28

“Dobrý den, na veškeré termíny až do konce února nabízím slevu 2000 Kč pro balíčky o délce 8 a více hodin. Nejbližší termíny 11.11. a 12.11. Po obdržení ceníku stačí žádat slevu "beremese mimo sezonu". Zdraví Jakub”
(Před 1 měsícem)

Benny Goodman až Parov Stellar? To zní skvěle! Příjde i Havelka? emoticon
7. led 2015 v 09:53  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.fotohemala.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

připojuji se do fronty fotografů a budu rád, když se kouknete i na moji práce zde na profil nebo na web.

S pozdravem

Radim Hájek
7. led 2015 ve 14:12  •  www.radimhajek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romcapeta
Registrovala se 30. prosince 2012 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
romcapeta
Registrovala se 30. prosince 2012 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků.
 Ahoj, nejsem tedy profesionál, pouhá nevěsta, ale jestli můžu mluvit ze své zkušenosti, tak vřele doporučuji fotografy z Brna, manžele Nejedlé (photonejedli). Byli velmi příjemní a ochotní. Na všem bylo možné se s nimi domluvit, nic nebyl problém. Skoro jsme o nich na svatbě nevěděli a pak jsme byli nadšení z výsledku!!! emoticon Chovali se profesionálně s úsměvem na tváři. Bylo super, že jsme se s nimi fotili i před svatbou (předsvatební fotografie) a obě strany jsme si navzájem sedly emoticon Hlavní výhodou myslím bylo to, že jsou to manželé, fotí oba a vznikly fotky z různých úhlů a pohledů, kdy to jeden fotograf nemůže zastihnout (můj názor). Věřím, že Vaše svatba ve stylu 20. let by je nadchla - mají rádi výzvy emoticon
Jestli bys pak chtěla vidět jejich fotky (naši svatbu), tak napiš, pošlu odkaz, nevím, jestli to tu můžu vkládat emoticon
Hezký den
už víc jak rok manželka Romana emoticon
7. led 2015 ve 14:18  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taragel (30 r.)
Tomáš Taragel
Tomáš Taragel PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
taragel (30 r.)
Tomáš Taragel
Tomáš Taragel PRO

2
 Dobrý den,

pokud jste si ještě nevybrala některého z kolegů, nabízím také volný termín. Více fotografií najdete např. na FB.

Hezký den emoticon
Tomáš
7. led 2015 v 15:37  •  www.taragel.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “PRO nemôže zverejňovať odkazy na web stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

Foto a video - Region Praha
45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

Dobrý podvečer, loni jsem obdobně stylizovanou svatbu fotila v Německu a ráda zdokumentuji i tu Vaší!
7. led 2015 v 16:59  •  www.khiria.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 4 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 4 týdny)

Dobrý den, jsme z Brna a rádi vám nabídneme i naše služby. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte.

Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
7. led 2015 ve 20:45  •  www.4eyes.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Pekný večer, tá tématika znie úžasne a miesto tiež emoticon Pokiaľ ešte nemáte výber uzavretý, pozrite sa aj na naše portfólio na stránkach, prípadne FB. V blogu na stránkach nájdete aj foto z netradičného dámskeho fotenia práve v Lužánkach.
V prípade, že Vás fotky oslovia, neváhajte nás kontaktovať, sme priamo z Brna. Zdravia Lucia a Marek
7. led 2015 ve 22:49  •  www.keridafoto.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petr_koval_photography
Petr Koval - svatební fotograf
Petr Koval PRO

Foto a video - Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
petr_koval_photography
Petr Koval - svatební fotograf
Petr Koval PRO

Foto a video - Region Zlín
 Dobrý den,
prvorepubliková móda je naprosto úžasná, tak jako komunita, která do tohoto koníčku investuje docela hodně peněz a času. Termín 20.6. mám ještě volný.
Hezký den,
Petr
8. led 2015 v 15:53  •  petrkoval.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dara_zidkova
Dara Rakovcik | fotografka
Dara Rakovcik PRO

41
fotoportrét
fotoportrét
dara_zidkova
Dara Rakovcik | fotografka
Dara Rakovcik PRO

41
 Dobry den, moc krasne tema pro svatbu. Pokud stale hledate fotografa, muzete se podivat i na muj profil. Termin 20.6.2015 mam zatim volny. Dara
9. led 2015 ve 23:29  •  www.dararakovcik.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iwko
Registroval se 9. ledna 2011 na beremese.cz. Přidal 12 příspěvků.
  • Svatba byla 18. září 2010
    Hotel Visalaje, Krásná, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
iwko
Registroval se 9. ledna 2011 na beremese.cz. Přidal 12 příspěvků.
  • Svatba byla 18. září 2010
    Hotel Visalaje, Krásná, Region Frýdek-Místek
 Dobrý den,
za sebe bych Vám doporučil pana Jana Senčáka (sencak). Fotil nám před pár lety svatbu, teď nám nafotil těhotenské fotky. Jsou super. Koukněte na jeho portfólio, fotky mluví za vše.
Ivan
10. led 2015 v 11:01  •  Svatba byla v září 2010  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete.

Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat.

Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3
K&J
15. led 2015 v 18:19  •  www.creativelove.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Hezký den, ukázky mé práce na webu. Termín je zatím stále volný...
26. led 2015 v 11:35  •  www.robinpuskas.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Webová stránka sa zobrazuje pod každým príspevkom Profesionála”
fotoportrét
fotoportrét
mzfoto (38 r.)
Markéta Zelenková
Markéta Zelenková PRO

38
fotoportrét
fotoportrét
mzfoto (38 r.)
Markéta Zelenková
Markéta Zelenková PRO

38
 Pěkný den,

jsem fotografka z Brna. Lužánky mám moc ráda emoticon. V případě zájmu napište.
27. led 2015 v 08:40  •  www.mzfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

20. léta je úžasný nápad, určitě to bude super svatba. Rád fotím dokumentárním stylem, tak si dovolím nabídnout i své služby. Cestu bych si neúčtoval. Z mých dokumentárních fotografií můžete kouknout na projekt "Osudy / pohledem pokory s nadějí" na webu ze kterého mám právě výstavu, která doufám dorazí i do Brna.

Hezký den, Martin Pokora
28. led 2015 v 10:32  •  www.martinpokora.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Webová stránka sa zobrazuje pod každým príspevkom Profesionála”
fotoportrét
fotoportrét
monca_h (29 r.)
Registrovala se 19. března 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
monca_h (29 r.)
Registrovala se 19. března 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Brno
 Já nejsem profík, ale z mé vlastní zkušenosti můžu doporučit fotografa Pavla Zahálku z Brna, který nám minulý rok fotil svatbu v Brně Líšni. Šlo se s ním na všem v pohodě domluvit, prostě bez problémů. Myslím, že má tady na beremese taky svůj profil, ale určitě ho najdeš, když budeš v googlu hledat třeba "fotograf zahálka brno". Hodně štěstí! emoticon
19. bře 2015 v 08:35  •  To se mi líbí