Svatba 18.6.2016

Dobrý den, sháním fotografa na 18.6.2016 v karlovarském kraji. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
@zoeeva Dobrý den, můžeme být k dispozici. Veškeré informace najdete u nás na webu, recenze od zákazníků pak na naší FB stránce. Přejeme pohodový den. Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. V.J.
Odpovědět
Profilova fotka
@zoeeva Krásný večer, ráda Vám nabídnu své foto služby, Váš termín mám ještě volný. Více na mém webu nebo na facebookovém profilu (jsem střídavě z Litoměřic a Prahy, jsem flexibilní). Mějte se moc hezky. Petra Czernek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na webovky, které mám uvedeny na kartě. V případě, že by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud by vás zaujal můj styl focení, velmi rád váš den zdokumentuji. Více fotografií je ke shlédnutí na mých stránkách. Budu se těšit na případné setkání. S přáním krásného večera. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @zoeeva, jsem vám k dispozici a rád přijedu. Pavel
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@zoeeva Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu. Pokud by Vás práce zaujala, napište spet.
Odpovědět
Profilova fotka
@zoeeva Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?