Svatba 15.8.2015 v Nymburce

Dobrý den, mámě svatbu 15.8.2015 v Nymburce a sháníme fotografa. Máte někdo nějaký tip?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, zaslali jsme Vam zpravu. Pokud budete mit zajem, dejte nam prosim vedet. Prejeme Vam pekny den. KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud budete chtít, ráda přijedu. Mám příbuzné v Kolíně, takže znám okolí a mohla bych proto přijet už od ranních příprav a je možné i celodenní focení. Reference od kurátorů mám na profilu v článku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný! Koukněte ke mě na web či sem na profil. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Budu ráda, když si mě pro svůj den vyberete. S pozdravem ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
@andulkak Dobrý den, také zasílám zprávičku. Mějte se moc hezky. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nymburk kousek:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásíme volný termín a posíláme Vám zprávu. Pěkný den přejeme J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Ještě mám volný termín. Pokud se vám fotografie v galerii líbí. Kontaktujte mě. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, ráda Vám nabídnu naše foto služby. Jsme dvě mladé fotografky z Mladé Boleslavi, takže k vám to máme kousíček. Pokud byste měla zájem, neváhejte nás kontaktovat a určitě se domluvíme na osobní schůzce, kde vše doladíme. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer nevěsto, termín volný a budu ráda, pokud si vyšetříte chvilku a mrknete na web. Najdete tam více práce včetně ceníku...Fotíme v páru :-) S pozdravem, Vlaďka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, rád Vám nabídnu své služby ;-) Vráťa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3 K&J
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný, ukázky mé práce na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si nabídnout své služby. Info na mém profilu, případně na webu. Zasílám i soukromou zprávu. Přeji krásný den. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Nymburk je krásný, loni tam manželka rodila, tak mám jen ty nejkrásnější vzpomínky :-) Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě můžeme domluvit. Cestovné bych si neúčtoval. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín a profesionální práci. s pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Pokud je zájem novomanželů natáčíme i video. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek <3 Více info do zprávy :-) K&J
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám zatím volný. Budu rád, pokud se podíváte na moji práci. Pokud se Vám bude líbit, neváhejte mne, prosím, kontaktovat. Děkuji. Daniel Dančevský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer posílám nabídku.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?