Svatba 10.9.2022 - Vila Barbora, Hořičky (Nachodsko, Trutnovsko)

Profilova fotka
Dobry den, shanim fotografa do 10 tisíc i s cestou na svoji svatbu, mám představu max. 6h focení. (konec priprav nevesty ve Vila Barbora, obrad a hostina taky tam, pak novomanzelske foceni, hromadne foceni a hostina). Viděla bych to od 10 nebo 11h. Dekuji za pripadne nabidky S pozdravem, Pechova
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín vaší svatby mám volný a rád vám nafotím vaši svatbu. Do cenového limitu se vejdeme s uvedeným časovým harmonogramem i s cestou. Mrkněte na web a v případě zájmu mi napište. Hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám zatím volný a rád vám svatbu nafotím. Léto a podzim trávím v Úpici, tak to k vám mám kousek a do ceny se vejdeme 🙂 Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂 Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás osloví moje tvorba na webových stránkách, ráda nafotím Vaši svatbu. Uvedené ceny na webu mám konečné. 🙂 S pozdravem, Marcela
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?