Spolehlivý svatební fotograf, 5.10.2019

Už po druhé nám vypadl domluvený fotograf a už z toho začínám být pomalu nervózní. Tak se ptám je tu nějaký spolehlivý fotograf/ka, který nás nenechá ve štichu těsně přes svatbou? To bych opravdu už nedala 😁. Čím víc se svatba blíží tím víc se všechno hatí. Naše představa o focení je taková že bychom chtěli focení cca do 20:00 hodiny nemusí to být od připrav třeba az od obřadu. ( 10:30-20:00) rozpočet cca 13000 Kč. Dekuji za nabídky 🙂 Termín 5.10.2019
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nepíšete lokalitu. Cenové podmínky bych však splnila a ten termín mám taky volný. Ještě nikdy jsem nikomu svatbu nemusela odmítnout nebo zrušit... v případě zájmu, mi napište zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem spolehlivý a napsal jsem Vám SZ :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraaaa1995 Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme :) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@petraaaa1995 Dobrý den. 5.10. vám svatbu mohu nafotit. Do ceny se určitě vejdu. V případě zájmu mě kontaktujte. Přeji hezký den. Zdeněk Morávek.
Odpovědět
Profilova fotka
@petraaaa1995 Dobrý den, Váš termín mám volný a rád budu k dispozici. Více info zasílám do zpráv zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
@petraaaa1995 Dobrý den, Poslal jsem Vám soukromou zprávu. S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Nikdy jsem svatbu neodřekla. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, to je opravdu smůla co vás potkalo. Já ještě žádnou svatbu nikdy nezrušil a termín mám zatím volný. Odkaz na mé webové stránky naleznete hned pod vloženou fotografií, budu rád za jejich shlédnutí. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky nebo tady v SZ. S pozdravem Honza Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud mi termín v nejbližších dnech nepotvrdí jiná nevěsta, mám jej volný a svatbu vám ráda nafotím. :) Dovoluji si poslat bližší info a ceník v soukromé zprávě. S přátelským pozdravem Michaela Vaculíková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na web.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku jsem Vám poslal do IP. Přeji skvělý závěr týdne. DJ Zdeněk
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-) Hezký den, a jaká je to lokalita? Jsem z Prahy, bývám i v Hodoníně, mobilní jsem a ráda dojedu, je-li to v rozumné vzdálenosti. Termín mám volný a spolehlivá jsem též, vejdu se i do cenového rozpětí, a to i s přípravami, které fotím velmi ráda ;-) Mrkněte na webovky a v případě zájmu mě kontaktujte. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Děkuji všem, jsou to nádherné práce ale už jsem svého fotografa našla. 🙂
Odpovědět
@petraaaa1995 Dobrý den Petro, a sepisovali s vámi fotografové smlouvu? I to je určitý znak profesionality. Ať se daří najít toho správného.
Odpovědět
Dobrý den, žádnou smlouvu jsme nesepisovali pouze platba zalohy. Kterou mi ani nevrátili.
Odpovědět
Profilova fotka
@petraaaa1995 Dobrý den slečno Petro, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své fotografické služby. Ceník , portfolio a informace naleznete na mém webu a nebo profilu. V případě zájmu či dotazů mne neváhejte kontaktovat ;-) Budu se těšit na případnou spolupráci ;-) Přeji krásný den, Simona
Odpovědět
Hezký den. Níže můžete shlédnout ukázky fotek. Pokud se budou líbit, můžeme konzultovat případné focení. Budu se těšit na odpověď a ještě jednou přeji hezký den.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, pokud budete mít zájem, moc rád nafotím Váš svatební den. Váš termín mám prozatím volný. Celodenní focení u mě vyjde na 18.000Kč Více informací a kompletní ceník naleznete na mých stránkách Bude mi ctí zachytit váš svatební příběh 🖤
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, také mám ten termín volný. Kde se svatba koná? u mě vyjde 9h focení na 12tis. Kačka :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?