SPOLEHLIVÝ fotograf na svatbu 3.8.2018 okr. Pelhřimov

Hezký den, stále ještě hledáme fotografa na svatbu, byli jsme již s jedním dohodnuti, ale teď po měsíci nám sdělil, že naší svatbu nenafotí, že má pocit, že bychom si asi moc nerozuměli. Proto vytvářím novou diskuzi a hledám hlavně SPOLEHLIVÉHO fotografa se smyslem pro humor, který rád fotí venkovní svatby a měl by zájem nafotit právě tu naši. Předem mockrát díky za nabídky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vyfotografuji Váš svatební den. Nabídku Vám pošlu do SZ. Děkuji a hodně štěstí, Jarda Jelínek
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Dobrý den, Váš svatební den, budu ráda fotit třeba celý den. Fotografů je nás mnoho, vyberte si pouze toho, jehož tvorba Vás víc chytí, když jím budu já, můžete mě míti. Podívejte se na stránky webové, Fotografky Martiny Plichtové.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud vás fotografické práce zaujmou, rádi přijedeme. Ráda Vám poskytnu více informací telefonicky. Moje telefonní číslo najdete na webových stránkách spolu se svatebními balíčky+ ceníkem. Při focení se snažíme radit, vytvořit příjemnou atmosféru. Recenze najdete na facebookových stránkách. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, i já se připojuji ke kolegům se svou nabídkou služeb.:) Více informací na webu či kartě. Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, kdyby se Vám líbil můj styl, tak Vám Vaši svatbu moc ráda nafotím. Napište mi a můžeme se domluvit. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zachytit váš svatební den den. S pozdravem Petra Jansová, svatební fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, pokud Vás má práce osloví, termín mám ještě volný. S pozdravem Robin Puškáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take se pridavam s volnym terminem;) Venkovni svatby mam nejradsi, smysl pro humor snad taky mam a spolehlivy jsem;) Kdyztak kouknete ke me na stranky pro vice informaci. Hezky den;)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyna_o Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza PS: Chtěl jsem nejprve odpovědět jen “já”, protože smysl pro humor jsem celý já a venkovní svatby zbožňuji. Ale zvolil jsem ofiko variantu odpovědi, snad i přesto mrknete na mé portfolio. ;) H.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyna_o Dobrý den Kristýno, prostor mám a pokud se budou líbit moje fotky, to jestli si sedneme zjistíme záhy při osobním setkání, které vždy s budoucími novomanželi absolvuji. Standa Matouš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný :) Přeji hezký zbytek dne Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný . Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Kristýno, i mně vyhovuje termín a místo. Info posílám do interní zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád Vám jej nabídnu :) S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Stále ještě nemáte fotografa, který by nafotil Váš svatební den? Chcete mít na své svatbě někoho, kdo má cit pro zachycení těch nejkrásnějších okamžiků? Očekáváte kvalitu a profesionální služby? AZ-fotosluzby.eu jsou Vám k dispozici - společně se postaráme o to, že Váš den bude tím nejkouzelnějším ve Vašem životě a všechny důležité okamžiky budete mít věrně zachycené na fotografiích. V rámci našich cenových balíčků si můžete vybrat takový, který pro Vás bude ideální. Nabízíme i balíček Individual, ve kterém si můžete dle potřeb, představ a rozpočtu libovolně navolit požadované služby. Rádi zachováme kouzelnou památku na Váš svatební den!
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyna_o Dobrý den, moc rádi Vás osobně poznáme a zdokumentujeme Váš jedinečný den. Jsme z Havlíčkova Brodu a moc rádi za Vámi přijedeme. To, co děláme je o Vás a pro Vás. Proto s Vámi tak rádi prožíváme Vaše emoce, lásku, štěstí i radosti. Naplňuje nás to a rádi to nadšení předáváme. Když budeme spolu fotit, pojďme si to užívat! Jsou to Vaše jedinečné okamžiky. Chvíle, na které budete rádi vzpomínat. Máme rádi přirozené fotografie, ne umělé pózování. Proto Vás jen lehce, s grácií povedeme a Vy budete “tančit”. Užívat si ten klid a pohodu, kdy jste spolu. A k těmto chvílím se pak díky fotkám můžete vracet. Stále pro Vás budou živé a zářivé! Fotografie nás baví, fascinuje a naplňuje. A chceme něco z toho dát i Vám. Sledujeme zahraniční fotografy a aktuální trendy, abychom Vám předali něco nového, svěžího a kreativního. Rádi se učíme. A baví nás zkoušet nové techniky a styly. Jaký styl bude ten váš? Co je blízké Vašemu srdci? Co máte rádi Vy? Vyjdeme Vám vstříc. Už se těšíme, až si o tom popovídáme a až spolu něco krásného prožijeme. Pojďme si to užít! Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyna_o Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný a rádi Vám Vaši svatbu nafotíme. Hezký den Veronika a Martin
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Hezký den, pokud hledáte fotografa přímo z Pelhřimova, koukněte na http://www.fotograf-pelhrimov.cz/ Má dobré reference ;-) a zdá se být milá a ceny také nejsou špatné....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím ještě volný a rád bych vám nabídl naše služby. Více fotek najdete na mé stránce :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud nemáte ještě vybráno, tak bych Vám rád nabídl své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Jsem fotograf z Brna. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Smysl pro humor nejspíš nemám :D ale fotím se srdcem a spolednout se na mě můžete na tisíc procent :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volný termín. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?