Menu Forum

SOS - Fotograf/ka na 18.8.2018

2. srp 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
ladynet
8
Registrovala se 24. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků a 4 alba. Má 3 přátele.
  • Svatba byla 23. září 2017
    Dukovany, Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
ladynet
8
Registrovala se 24. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků a 4 alba. Má 3 přátele.
    Dukovany, Region Třebíč
 Dobrý den, známému na poslední chvíli odřekla fotografka. Kdo máte prosím ještě volný termín? Obřad se koná ve 12 hodin na úřadě v Ivančicích, hostina v hotelu Rokiten Moravský Krumlov. Děkuji Vám za každou reakci.
18. črc 2018 v 11:50  •  Svatba byla v září 2017  • Odpověz  •  Líbí se mi to
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
8

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

8

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 4 lety)

.
18. črc 2018 ve 12:13  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

8

(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

8

(Před 4 lety)

Dobrý den,
hlasím volný termín emoticon

Bližší informace o mě naleznete na webových stránkách.
V případě zájmu se s Vámi rád osobně sejdu, anebo dám Skype, kde Vám mohu ukázat i další fotografie, které nemám na webu (celou jednu odevzdanou svatbu apod.)

Hezký den

Martin
18. črc 2018 ve 12:13  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (48 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

Foto a video - Okres {name}
21

“Co ode mě neuvidíte je fotografie s vašimi hosty ve tvaru srdce. https://goo.gl/kvhnqM”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (48 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

21

“Co ode mě neuvidíte je fotografie s vašimi hosty ve tvaru srdce. https://goo.gl/kvhnqM”
(Před 1 rokem)

Dobrý den. Mám vás termín volný - zrušená svatba. Pokud zaujmou, ozvěte se. Je to se zajímavou cenou. Pavel
18. črc 2018 ve 13:59  •  www.paveldufek.com/wedding/  • Odpověz  •  Líbí se mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
rastobelan
Fotograf
Rastislav Belan PRO

Foto a video - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
rastobelan
Fotograf
Rastislav Belan PRO

Dobrý den, pokud Vás zaujmu, tak bych Vám mohl svatbu nafotit.
18. črc 2018 ve 14:40  •  www.belan.cz  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (36 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

30

“Dobrý den, na všechny volné srpnové i zářijové termíny nabízím slevu 1000 Kč u všech balíčků. Nejbližší termíny 2.8. a 3.8. .... Stejnou slevu nabízím na všechny termíny ve všední dny. Zdraví Jakub”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (36 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

30

“Dobrý den, na všechny volné srpnové i zářijové termíny nabízím slevu 1000 Kč u všech balíčků. Nejbližší termíny 2.8. a 3.8. .... Stejnou slevu nabízím na všechny termíny ve všední dny. Zdraví Jakub”
(Před 10 měsíci)

@ladynet Dobrý den, mohu být k dispozici a mám to kousek. Více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub
18. črc 2018 v 16:30  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  fotohemala.cz  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
Martin Máslo PRO

“Baví mě reportážní způsob zachycení úžasné atmosféry, pohody a drobné nervozity během dne.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
Martin Máslo PRO

“Baví mě reportážní způsob zachycení úžasné atmosféry, pohody a drobné nervozity během dne.”
(Před 2 lety)

@ladynet
Dobrý den,
moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.
Přeji pěkný den
Martin Máslo
19. črc 2018 v 18:29  •  fotomaslo.cz/svatebni-fotografovani/  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
editbphoto (32 r.)
Edita Bízová
Edita Bízová PRO

Foto a video - Region Pardubice
2

“Svatební tip na focení č.1: nejkrásnější světlo během dne je 2-3 hodiny před západem slunce. Jestli chcete ty nejkrásnější fotky, nezapomeňte se s fotografem domluvit i na focení v tuto denní dobu a i když je oslava zrovna v plném proudu, na chvíli utečte všemu ruchu a běžte udělat pár fotek. Já to tak na svatbách dělám vždy, ženicha a”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
editbphoto (32 r.)
Edita Bízová
Edita Bízová PRO

Foto a video - Region Pardubice
2

“Svatební tip na focení č.1: nejkrásnější světlo během dne je 2-3 hodiny před západem slunce. Jestli chcete ty nejkrásnější fotky, nezapomeňte se s fotografem domluvit i na focení v tuto denní dobu a i když je oslava zrovna v plném proudu, na chvíli utečte všemu ruchu a běžte udělat pár fotek. Já to tak na svatbách dělám vždy, ženicha a”
(Před 3 lety)

termín mám volný a ráda vám svatbu nafotím emoticon
19. črc 2018 ve 22:50  •  www.editbphoto.com  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
ondrapechfotograf (23 r.)
Ondřej Pech - svatební a reportážní fotograf
Ondřej Pech PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
ondrapechfotograf (23 r.)
Ondřej Pech - svatební a reportážní fotograf
Ondřej Pech PRO

1
 Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Velmi rád za Vámi přijedu a nafotím Váš výjimečný den. Více ukázek mé práce najdete na mém profilu a webových stránkách.
23. črc 2018 v 11:28  •  www.ondrej-pech.cz  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
ladynet
8
    Dukovany, Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
ladynet
8
    Dukovany, Region Třebíč
 @marlinphoto
@paveldufek
@rastobelan
@fotohemala
@fotomaslo
@editbphoto
@ondrapechfotograf

Děkuji Vám. Kontakty jsem předala.
31. črc 2018 ve 13:32  •  Svatba byla v září 2017  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
domaj145
Registrovala se 3. dubna 2018 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
domaj145
Registrovala se 3. dubna 2018 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 Poslala jsem zprávu emoticon
31. črc 2018 ve 13:59  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (37 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

15

“Návrat na Alma mater. Tomáš Hrivňák mne pozval na rozhovor do svého podcastu Bon Žur na brněnské FSS. Politika, demonstrace, svatby pohledem fotografa. K poslechu zde: https://open.spotify.com/episode/2whDPgjrXPmboIKXC9dVol?si=sq36jVG2RBiToq-GfUL2Pg&fbclid=IwAR0IKI7XZZnWrtx2unlfAcyfUbU5Y3xFj2o61SwIGCS2HPZAfqk04s8oZSM”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (37 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

15

“Návrat na Alma mater. Tomáš Hrivňák mne pozval na rozhovor do svého podcastu Bon Žur na brněnské FSS. Politika, demonstrace, svatby pohledem fotografa. K poslechu zde: https://open.spotify.com/episode/2whDPgjrXPmboIKXC9dVol?si=sq36jVG2RBiToq-GfUL2Pg&fbclid=IwAR0IKI7XZZnWrtx2unlfAcyfUbU5Y3xFj2o61SwIGCS2HPZAfqk04s8oZSM”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den,

termín se mi před nějakou dobou uvolnil, tak bych také rád nabídl své služby. V případě, že se Vám, potažmo budoucím novomanželům, bude má práce líbit, budu se těšit na reakci.

Přeji krásný den!
Jirka
31. črc 2018 v 15:38  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.salik.cz  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
ladynet
8
    Dukovany, Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
ladynet
8
    Dukovany, Region Třebíč
 Děkuji všem. Fotograf nalezen emoticon
2. srp 2018 v 11:01  •  Svatba byla v září 2017  • Odpověz  •  Líbí se mi to