Menu Forum

SOS !!!!!!! akutně hledáme fotografa(ku)!!!!! Do 6000 za celodenní focení Olomoucko 18.6.2016

31. kvě 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
evakaspar
3
Registrovala se 27. března 2016 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 1 přítele. Region Olomouc.
  • Svatba byla 18. června 2016
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
evakaspar
3
Registrovala se 27. března 2016 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 1 přítele. Region Olomouc.
  • Svatba byla 18. června 2016
    Region Olomouc
 Totální průšvih prostě. Naší paní fotografce diagnostikovali vážnou nemoc s okamžitým nastoupením léčení a po léčbě nebude schopna nám celodenní focení udělat. Paní mi to zdělila v pátek. Sem naprosto zoufalá. Obvolala sem už milion fotografů a všichni obsazení SOS!!!!!
29. kvě ve 14:27  •  Svatba byla v červnu 2016  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
luci_k
9
Registrovala se 24. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků a 6 inzerátů. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
luci_k
9
Registrovala se 24. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků a 6 inzerátů. Má 7 přátel.
 Celodenní focení do 6000? To budeš mít hodně těžké sehnat... Teda, viděla jsem pár takových nabídek, ale kamarád s mobilem by to nafotil líp emoticon každopádně přeji, ať se zadaří emoticon
29. kvě v 15:54  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
poinsettia
12
Registrovala se 29. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 263 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
poinsettia
12
Registrovala se 29. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 263 příspěvků. Má 1 přítele.
 Diagnoza závažné nemoci je skutečně průšvih. Odřeknutí svatebního focení je "jen" nepříjemnost.

Hlavně klid, určitě fotografa seženeš. Zkus se zeptat ještě zde, tvůj termín tam někteří i nabízeli : http://www.beremese.cz/forum/fotograf-a-fotografie/last-minute-fotograf/?page=46
29. kvě v 15:26  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spookee
4
Registrovala se 1. července 2014 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků a 2 alba. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
spookee
4
Registrovala se 1. července 2014 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků a 2 alba. Region Olomouc.
 Dívala jsem se na tvůj profil a šetřit na takové svatbě, jakou podle fotek plánuješ, na fotografovi je podle mě nesmysl! Jediné, co ti zůstane po svatbě, kromě dobrého pocitu, jsou právě fotky, které ti vždy připomenou, jaké to bylo úžasné, krásné, jedinečné... Asi bych si nenechala tuto vzpomínku zkazit horší kvalitou fotek jen proto, že jsem chtěla ušetřit 3 tisíce. Myslím, že kolem 9-10 tisíc už by se fotograf najít dal.
29. kvě v 19:19  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
pokud mohu poradit, navyšte rozpočet aspoň na těch 8 tisíc. V té relaci se už dá někdo sehnat. (Kvalitní svatební fotograf ale spíše 10- 12 tis) Já už mám 18.6. obsazeno, fotím tedy celodenní (8 hodin) za 7 tis. a to fotím na vedlejší pracovní poměr, takže pro ty, co se živí jen focením, je cena 6 tisíc pod hranicí výdajů na živnost.
Pokud jde o ten rozpočet, můžete někoho třeba přesvědčit, aby Vám na fotografa přispěl a to by byl jeho svatební dar. Letos tak jednu svatbu takovou fotím, nevěsta sama by si fotografa asi ani neobjednala, zaplatili jí to příbuzní emoticon.
29. kvě v 17:21  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

@evakaspar
Dobrý den, Váš termín mám volný. V případě zájmu budu rád, pokud byste navštívila můj profil, kde naleznete ukázky mé práce a další informace. Přeji příjemné svatební přípravy a ať seženete fotografa, s kterého práci budete spokojeni. S pozdravem, Ján Senčák
30. kvě v 10:51  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shigella
38
Registrovala se 3. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 324 příspěvků a 1 inzerát. Má 13 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
shigella
38
Registrovala se 3. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 324 příspěvků a 1 inzerát. Má 13 přátel. Region Praha.
 Lucie Mravcová - fotí ve dvou s manželem, myslím, že stránky mají Luciphoto a cenově to bylo myslím 6.500kč za celý den a fotky jsou nadstandardně hezké na tyhle levné cenové kategorie. emoticon
29. kvě v 17:32  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

termín mám sice volný a na Olomoucku fotím běžně, ale do Vašeho rozpočtu se s celodenním focením nevejdu. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se pro cenovou kalkulaci.

Filip
29. kvě ve 14:43  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (39 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

Foto a video - Region Olomouc
2

“Neostré a ostré snímky - Proč může mít profík mnohem větší "starosti" s ostrou fotkou, než když si doma fotíte mobilem? Souvisí to s velikostí snímače (tj. políčkem, které zaznamenává obraz). U mobilu je miniaturní a ostré je v podstatě vše, snímek ale často nemá takovou atmosféru a samozřejmě nemůže mít takovou kvalitu. Narozdíl od toho je zrcadlovka se snímačem”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (39 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

Foto a video - Region Olomouc
2

“Neostré a ostré snímky - Proč může mít profík mnohem větší "starosti" s ostrou fotkou, než když si doma fotíte mobilem? Souvisí to s velikostí snímače (tj. políčkem, které zaznamenává obraz). U mobilu je miniaturní a ostré je v podstatě vše, snímek ale často nemá takovou atmosféru a samozřejmě nemůže mít takovou kvalitu. Narozdíl od toho je zrcadlovka se snímačem”
(Před 1 měsícem)

Pokud budete chtít, zkuste nás kontaktovat.
29. kvě v 16:35  •  www.svatebni-fotos.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
Registrovala se 18. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 515 příspěvků. Region Nový Jičín.
  • Svatba byla 25. července 2015
    Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
Registrovala se 18. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 515 příspěvků. Region Nový Jičín.
  • Svatba byla 25. července 2015
    Region Nový Jičín
 Zkus paní Jaškovou. Nám fotila svatbu emoticon
29. kvě v 17:25  •  Svatba byla v červenci 2015  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
29. kvě v 17:35 • augustinlukas
fotoportrét
fotoportrét
jirismalec
Jiří Šmalec
PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
1
fotoportrét
fotoportrét
jirismalec
Jiří Šmalec
PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
1
 Dobrý den, také jsem Vám zaslal nabídku do SZ.
29. kvě v 18:50  •  www.jirismalec.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
enda.eva (27 r.)
Eva Bahenská - fotografka
Eva Bahenská PRO

Foto a video - Region Příbram
5
fotoportrét
fotoportrét
enda.eva (27 r.)
Eva Bahenská - fotografka
Eva Bahenská PRO

Foto a video - Region Příbram
5
 Myslím, že byste teor. mohla sehnat fotografa, záleží co máte na mysli celodenní focení.. 12 hodin fotím za 7500 s tiskem...
a 8 hodin za 6000,-

Bohužel termín mám obsazený ale přeji ať seženete!! emoticon
ZKUSTE se podívat do fora last minute fotograf emoticon jsou tam fotografové i s většími slevami na poslední chvíli emoticon
30. kvě v 10:46  •  www.bahenska.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotobylenka
Fotobylenka.com
PRO

Foto a video - Region Svitavy
fotoportrét
fotoportrét
fotobylenka
Fotobylenka.com
PRO

Foto a video - Region Svitavy
 Dobrý den,
nabízím své služby. Oficiálně se svatbami začínám, proto bychom se mohli domluvit i za tento rozpočet. Mrkněte na moje webovky, je tam ukázka mojí práce.

V případě zájmu mě kontaktujte na tel.
30. kvě ve 22:31  •  www.fotobylenka.com  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra svoje kontaktné údaje”
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

Foto a video - Region Praha
45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

Foto a video - Region Praha
45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

Dobre odpoledne, volno mam, ale bohuzel 6000 je opravdu nerealnych. Pokud budete chtit, ozvete se mi do zprav. Eliska
31. kvě v 10:30  •  www.khiria.com  •  To se mi líbí