Šikovný fotograf, Zlínsky kraj, 7.6. 2019

Profilova fotka
Hezky den, Poptavam sikovneho fotografa na svatbu v okoli Roznova pod Radhostem.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a bydlím kousek od Valmezu, tak moc ráda přijedu a svatbu Vám nafotím :-) Více informací posílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, rád Vám nabídnu naše služby. Podrobnosti Vám napíši do soukromé zprávy. S pozdravem Ondřej Dopita
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásím volný termín. Pro bližší informace o mě prosím navštivté mé internetové stránky. Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, v daný termín mám volno a pokud se Vám zamlouvají mé fotky, budu rád s vámi ve váš den :). Jsem z Frýdku-Místku (tudíž kousek od rožnova). Ceny a informace o focení mám na stárnkách a na FB je fotek více spol s ohlasy od klientů :). Jestli máte jakékoliv dotazy, klidně napište a moc rád je zodpovím. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotím. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací a fotek navštivte můj web. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, ráda přijedu a Vaši svatbu nafotím :-) Více informací pošlu v soukromé zprávě..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám volný. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se. Hezký den Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud se Vám má práce bude líbit, ráda přijedu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, termín mám také volný a bude mi potěšením nafotit Vaší svatbu :-) S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný, jsem z Olomouce, takže to nemám daleko. Pokud se Vám budou moje fotky líbit, rád Vaši svatbu nafotím. Bližší informace posílám do zpráv. Hezký den.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, máme rádi svatby a ještě raději je fotíme. Více v soukromé poště. Patrik a Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím vysokou kvalitu, která nepřekročí 12 000 kč za 12 hodin fotografování, 300-350 ks upravených fotek na flash, tisk 30ks lesklých, nebo matných fotografií 13x18 cm + krátké video. Mám i levnější varianty od 6 000 kč. Jezdíme ve dvou, já a asistentka asi do 150km od Uherského Hradiště. Fotím Nikonem D850 + špičkové objektivy.
Odpovědět
Hlásím se :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?