Šikovný fotograf v Praze 16.6.2017

Dobrý den, Hledáme šikovného fotografa v Praze 16.6.2017. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu.. Pěkný zbytek dne, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak se stačí ozvat. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Jsem přímo z Prahy. Ukázky mojí práce včetně ceníku naleznete na mém webu. S pozdravem Daniela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
@barca124 Dobrý den, termín 16/6 mám volný. Budu velmi rád, pokud navštívíte mé svatební portfolio - odkaz na web je hned pod vloženou fotografií - a případně, pokud by Vás zaujalo, neváhejte napsat. :) S přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a jsem z Prahy. Pokud se Vám mé fotky budou líbit, ráda přijedu. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, přidávám se s volným termínem. Ukázku mé práce najdete zde na kartě nebo na našich webových/facebook stránkách, hezký večer, Marie
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme volný, pokud byste měla zájem, budeme rádi... pokud zavítate na naše webové stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a míru šikovnosti posuďte prosím sama na mém profilu, popřípadě webu. Zdravím a gratuluju! Tomáš
Odpovědět
Zkus https://www.facebook.com/FotoatelierN... Nevímtedy, jestli bude mít volný termín. Iveta nám bude fotit svatbu, je moc šikovná, příjemná a má rozumný ceny (klidně koukni ke mně do alba, fotila nás na Vyšehradě) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Posílám SZ. Více na mých stránkách… odkaz pod příspěvkem. S úctou Tomáš Chadim
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?