Šikovný fotograf v okolí Frýdku-Místku na 7.6.2014

Profilova fotka
Sháním šikovného fotografa který by měl volno 7.6. 2014 okolo frýdku-Místku i dál :) Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný...
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím, zda mají volno, ale šikovní jsou :) Třeba Benjamin Wojnar, Jana Tolaszová, Lenka Gorná ...
Odpovědět
Profilova fotka
@recarka Dobrý den, zkuste pány Jan Vlček (Dolní Benešov) či Ryszard Perzynski (Rožnov pod Radhoštěm). Přeji dobrý výběr. Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@recarka Dobrý den, nevím, jestli jsem šikovný. Prosím, navštivte můj profil, nebo webové stránky a udělejte si obrázek. Váš termín mám zatím ale volný. Přeji hezký den, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme v současnosti volný a rádi Vaši svatbu nafotíme. Pro bližší informace o nás a naší tvorbě prosím navštivte naše internetové stránky. Děkujeme
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fotím v okolí Frýdku, mrkněte se na můj profil, pokud Vás zaujmou moje fotografie, ráda Vám nafotím svatbu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. V případě zájmu o nafocení Vaší svatby se mi prosím ozvěte. S pozdravem M.Kubečka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Uvolnil se mi akorát tento termín, tak mohu přijet. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. V případě objednání focení do konce dubna bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 10%. Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám nabídnu naší akci.
Odpovědět
Doporučuju marlinphoto fotili nám (mám fotky v albu) a jsme velice spokojení s fotkama i se spoluprací.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den taky jsem jeste volna v tento termin :)
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@marketa442015 Honzo alespoň se dívejte na datum svatby, než to tu budete příště zase hromadně spamovat.. 8-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?