Šikovný fotograf nebo fotografka Praha? Svatba 8.7.2017 Park Hotel Popovičky.

Profilova fotka
Dobrý den, sháním fotografa či fotografku na sovu svatbu:) Nejlépe i s možností fotobudky, není to však podmínka. Podmínkou jsou krásné fotografie, které zachytí každý dokonalý moment. Budu se těšit na doporučení děkuji:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, V hotelu Popovičky jsme již fotili. Termín máme zatím volný. Nabídku Posíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš Studio Beautyfoto
Odpovědět
Profilova fotka
Zkus Markétu Novákovou...my s ní máme nejlepší zkoušenosti. (viz moje album a zde: http://www.beremese.cz/catalog/vendor... )
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, můžu být také k dispozici. Klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás práce zaujala, tak stačí písnout. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, přikládám fotografie a bližší informace do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Zkuste Helenu Szmigielovou. Doporučuji, udělala mi nepopsatelně krásné fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kdyby Vás zaujala moje práce, rád Vám nabídnu svoje služby. Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám prozatím volný. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu, kde jsou i cenové balíčky a další info k focení), ozvěte se pro cenovou kalkulaci. Filip M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Vás svatební termín mám zatím ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. S pozdravem Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já se přidám s nabídkou volného termínu. kdykoliv se ozvěte! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dominicahayek Dobrý den, také bych si stoupla do řady a nabídla své služby, pokud Vás moje práce osloví :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@dominicahayek Dobrý den Dominiko a Radime, Váš termín mám volný. Budu rád, když se podíváte na mé svatební portfolio - odkaz na web je hned pod tímto textem. Pokud by Vás má práce zaujala, na webu naleznete i rychlý kontaktní formulář. Přeji jen krásné dny, Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. 1000 Kč za hodinu fotografování. Hezký den, Anna. ☺
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a velice rád Váš den nafotím. Nabídku zasílám zprávou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den mrkněte na fotky termín je volný. Nabízím i fotokoutek:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, opravdu moc rádi bychom vaši svatbu nafotili a termín máme zatím volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?