Šikovný fotograf na svatbu v Plzni 5.8.2017?

Ahoj, hledám šikovného fotografa na svatbu v Plzni, která se uskuteční 5.8.2017. Rádi bychom měli tradiční i netradiční fotografie. Budu ráda za kontakty.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Tak my se hlásíme směle do řady. Fotky apod najdete na našich webových stránkách. Přejeme příjemné hledání fotografa. S pozdravem Lukáš & Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám zatím volný. S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@lena75 Dobrý den, termín mám volný, nabídku zasílám ve zprávě.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás s partnerem zaujmou fotografie, mohu být v tomto termínu k dispozici. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš termín zatím ještě volný. Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak se stačí ozvat. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@lena75 Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Budu rád, když se podíváte na můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S úctou Vojtěch Podstavek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín mám volný. Mé portfolio a veškeré informace najdete na mém webu. Pokud Vás má práce zaujme, ráda přijedu. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, přidávám se s volným termínem. Ukázku mé práce najdete zde na kartě nebo na našich webových/facebook stránkách, hezký večer, Marie
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?