Šikovný fotograf na 8.4.2016 královehradecký kraj

Profilova fotka
Hezký den, hledáme fotografa na 8. dubna 2016. Svatba (obřad i hostina) bude v penzionu Na faře, Dubenec, Královehradecký kraj. Hledáme fotografa na focení dopoledních příprav + obřad (v 11:30) + pár fotek po obřadu. Najde se někdo šikovný a volný? Předem mnohokrát děkujeme za veškeré nabídky! T+M
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím neobsazen. Nabízené služby, portfolio a orientační ceník naleznete na mém webu. Pokud Vás má práce zaujme, budu rád, když mne zkontaktujete. Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jmenuji se Vojtěch Podstavek jsem z Královéhradeckého kraje. Velmi dobře znám tuto část naší krásné republiky. Rád bych Vám nabídl mé služby. Budu rád, když se podíváte na můj profil a webové galerie. Pokud se Vám má tvorba bude líbit, neváhejte se mi ozvat a kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
@baterkaterka Dobrý den, ten pátek máme ještě volný, rádi přijedeme. Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný a na mimosezónní svatby poskytuji výhodnější fotobalíčky. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
@baterkaterka Krásný večer, ráda Vám nabídnu i své foto služby, Váš termín mám ještě volný. Více na mém webu nebo na facebookovém profilu. Mějte se moc hezky. Petra Czernek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, také rád nabídnu své foto služby. Termín mám volný a můžu být k dispozici. Ukázku mé práce naleznete na webu, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud vás osloví můj styl focení, velmi rád zachytím i váš svatební den.... Více fotografií je ke shlédnutí na mých stránkách... Budu se těšit na případné setkání. Krásný večer. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, máme tento termín volný, budeme rádi, pokud zavítate na naše webové stránky, kde se dozvíte veškeré informace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já se připojuji s nabídkou. Více najdete zde na profilu beremese.cz či na mém webu. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám zatím ještě volný, proto bych Vám rád nabídl své fotoslužby... ukázky mé práce včetně referencí a ceníku na mém webu. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. Děkuji, pěkný den Robin Puškáš - Na•Svatby.cz
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Termín mám prozatím neobsazený. Stránky s portfoliem i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) a fotoautomat s rychlým tiskem Fotobot, nejlepší zábavu pro vaše svatebčany. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @baterkaterka, termín mám volný a jsem vám k dispozici. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja mam toto datum stale volne, ziju castecne Morava a Hradec Kralove. Mrknete na muj web a dejte vedet, jestli se Vam prace libi. Vetsina jsou focene ve Velke Britanii, kde jsem 10 let zila. S pranim pekneho dne Katerina
Odpovědět
Profilova fotka
@baterkaterka Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Jestli ještě nemáte vybráno, mám také volno. Jsem z Pardubic. Fotky k prohlédnutí zde, nebo více na mém webu. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru. Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma. Vše podstatné na webu. S pozdravem M.V.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ano mohu nabídnout své služby. Mrkněte prosím na stránky. Cena ba byla 6000 kc. Zdraví vás Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
@baterkaterka Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?