Šikovný fotograf na 27.6.2015?

Dobrý den, s přítelem hledáme fotografa na náš svatební den, který fotografuje s duší a zápalem. Máme rádi fotografie v přírodě s měkkým světlem, momentky, i fotografie černobílé. Ve volném čase fotíme pro radost na kinofilm, proto nepotřebujeme tisíc fotografií, ale spíše něco, co bude stát za to. :) Jsme sympatický pár (já pocházím z jižní Moravy, kde se bude konat i veselka). Hledáme někoho z okolí, případně někoho, kdo by byl ochoten přijet do Lednicko Valtického areálu. Svatba bude na vsi, a proto i fotografie bychom rádi ladili do přírody. Děkujeme za všechny reakce. Budeme se těšit. Jana + Adam. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Uherského Hradiště, fotíme ve dvojici. Takže dostanete větší porci kvalitnějších záběrů, momentky plné emocí a rádi se s Vámi osobně sejdeme a vybereme krásné místa aby Vaše fotky byli TOP. Nahlédněte do našeho portfolia na webu a určitě si vyberete :) Krásný den Kamila a Jan
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobry den, termin mame volny. Pokud Vas nase fotografie zaujmou, budeme se tesit na spolupraci.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám v tuto chvíli zatím volný. Velmi ráda zachytím Váš jedinečný den. Pro více informací o mně a mé tvorbě navštivte můj web. Podle toho, co jste psala, by má tvorba měla odpovídat Vašim požadavkům. Zbožňuji přirozené světlo, emoce, přirozenost, jedinečnost okamžiku, atd. atd. =) Ačkoliv jsem z Prahy, velmi ráda za Vámi přijedu do Lednicko-Valtického areálu. Před rokem jsem v Lednici byla poprvé a říkala jsem si "fotit svatbu tady, to by bylo krásné". Pro ceník mne neváhejte kontaktovat do zpráv, velmi ráda Vám jej zašlu. V případě, že byste chtěli, abych fotila Váš Den, dejte mi, prosím, vědět co nejdřív, termín se blíží. Přeji hezký den, fotografka Nikola
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný a nemám to daleko. V Lednici jsem navíc již fotil. Veškerou mou práci najdete na mých webových stránkách, které jsou uvedeny na kartě. Krom ní tam také najdete ceníky a podrobné popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budu se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám zatím ještě volný, s pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Gratuluji a nabízím své služby. Veškeré info na WEBu fototovarna.cz. S pozdravem Honza
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?