Šikovný fotograf na 16.7. 2016

Krásný večer všem, poptávám fotografa, nebo fotografku, na termín 16.7.2016 v Severních Čechách. Najdu? :) Předem mockrát díky za nabídky, či doporučení :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, tento termín mám jeden z posledních letních ještě volný, nabízím tedy mé služby :-) Budu rád když se podíváte na web a pokud se Vám bude moje práce líbit tak se určitě můžeme domluvit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín také ještě volný, do severních Čech kousek:). S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám ještě volný. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Termín mám prozatím neobsazený. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf a kameraman (2 lidé) a automat na focení s rychlým tiskem Fotobot. Pokud vás styl zaujme, sejdeme se na předsvatební schůzce, seznámíme se, podepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si připojit několik fotografií pro představu a bližší informace do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám svoje služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby, Váš termín mám ještě volný. Pokud Vás zaujmu budu rád když mě kontaktujete. Honza Herch
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám Váš termín ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Přeji hezký večer S pozdravem V.Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@majenkaa Dobrý den, rád nafotím Vaší svatbu. Termín 16.7. mám volný, nabídku jsem Vám zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?