Šikovný fotograf, který je volný 28.9.2018 na svatbu v Praze od cca 11.hodin do večera?

Poptávám šikovného fotografa pro svatbu s obřadem i hostinou v Praze. Obřad je od 15.hodin v Botanické zahradě a hostina formou rautu je cca od 17.hodin v restauraci Mánes. Představa focení je cca od 11.hodin, kdy začnou přípravy, na cca 9 hodin. Předpokládaná cena je max. 15.000Kč vč. DPH. Těším se na nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja mam vas termin volny, takze pokud by se vam zamlouval muj styl, dejte vedet a urcite se dohodneme;) Hezky den Vam preji Kuba
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, obřad v Botanické zahradě bude krásný. Rádi bychom Vám s manželem svatbu nafotili. Pokud Vás naše práce zaujme, prosím kontaktujte nás. Děkuji a hezký den Veronika SubtleArt
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici, včetně dopravy se cenově vejdu, mrkněte na portfolio.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici a více info naleznete ve zprávách zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se ke kolegům s nabídkou volného terminu. Jsem z Prahy a mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ve vašem termínu mám zatím volno a ráda vám budu k dispozici :) Podrobnosti vám pošlu do zprávy, Karolina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Více fotografií a informací naleznete na mém webu :) Budu ráda, když se ozvete. Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se. Hezký den, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím. Nabídek už máte dost :-), ale dovolte mně ještě jednu. Posílám do soukromé zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Jsme z Prahy.Posílám Vám zprávu. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásný den, moc ráda Vám Váš den vyfotím 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, milá nevěsto ;) kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, zatím mám ještě volno ;-) píšu SZ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat Váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rovněž mohu nabídnout volný termín. Ukázky práce nejdete na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Cena za celodenné fotenie je iba 8 tis Kč. Viac info a fotiek na mojom profile. Prajem vám pekný deň. Tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?