Šikovný fotograf, 5.10.2019 v Kolíně

Ráda bych poptala šikovného fotografa/fotografku, který by mi 5.10.2019 v Kolíně, vyfotil svatební obřad. Předem děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@osminka Dobrý den, jsem fotograf a rád budu součástí Vašeho dne a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. V příloze posílám ukázku mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Pro více informací mě neváhejte mě kontaktovat 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Mou práci najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, s radostí, pokud se má práce zalíbí. Stačí napsat :-). Zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
@osminka Dobrý den, rádi nafotíme Vaši svatbu. Nabídku posílám do zprávy.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Moc ráda Vám Vaši svatbu vyfotím :)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, jsem z Prahy, termín mám volný. Ráda dojedu. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
@osminka Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
@osminka Dobrý den nevěsto, mohu Vám být k dispozici, termín mám volný. Jarda Jelínek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?