Šikovná fotografka na svatbu 24.7.2021?

Prosím o doporučení opravdu dobrého fotografa na naši (snad) venkovní svatbu za rozumnou cenu. Střední Čechy. Dala bych osobně přednost fotografce, která má cit pro detail a hezké barvy fotografií, ale nechci být moc vybíravá :D Nechci mít na fotkách modré nebo fialové šaty, když jsou ve skutečnosti bílé. Sama trochu fotím a ráda bych tak našla někoho s podobným vkusem a stylem :)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Dobrý den, třeba se vám práce naší fotografky bude líbit.....ukázky i svatební balíčky najdete na našem webu. Ať vše klapne
Odpovědět
@lenkavojta Dobrý den, Vámi vybraný termín mám zatím volný a tak bych se vám ráda nabídla. Jsem také ze středních Čech. Do soukromé zprávy Vám zašlu podrobnosti :-) Na mém webu pak naleznete portfolio. Přeji krásnou středu. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím :-) , pokud Vás zaujme moje tvorba, ráda přijedu. Ceny jsou konečné. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, kdyztak muzete kouknout i na moji praci;)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda vyfotím. Více info posílám do SZ. S pozdravem Iva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Posílám vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊. S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vámi poptávaný termín, mám prozatím volný a rád za Vámi přijedu. Odkaz na mé webové stránky naleznete dole pod vloženou fotografií, budu rád za jejich shlédnutí. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky nebo tady v SZ. Snad splnuji veškeré vaše představy S pozdravem Honza Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své fotografické služby. Portfolio a přibližný ceník naleznete na mém webu, pro případ, že by jste chtěla více informací, se na mne neváhejte obrátit. Přeji krásný den! Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda bych Vaši svatbu nafotila. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký večer, Váš termín máme volný. Budeme moc rádi, pokud se podíváte k nám na internetové stránky, kde naleznete vše potřebné. S přátelským pozdravem Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se kolegům s nabídkou. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkavojta Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den milá nevěsto, když by Vás zaujala moje práce, moc rád Vám nabídnu svoje služby :) S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i na mou práci. Termín mám volný. S pozdravem ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Přesně chápu vaše přání mít přirozené barvy/fotky. Mým cílem u každého focení je, aby lidi na fotografiích byli maximálně přirození a aby byli sami sebou :) Rád vám svatbu nafotím podle vašich představ. Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párový předsvatební focení zdarma, je u nás taky možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, detaily mám radši než krajinky a ráda nabídnu svoje barvy k prohlédnutí.
Odpovědět
Profilova fotka
✨ SPECIÁLNÍ NABÍDKA ✨ Chceme Vám pomoci zvládnout toto náročné období, a právě proto jsme se rozhodli dát 20% slevu na všechny balíčky všech svateb v tomto roce 2020. V případě zájmu Vám zašleme ceník. Opatrujte se, spolu to zvládneme 🧡
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den slečno Lenko, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, ráda Vám svatbu nafotím 🙂 S pozdravem, Míša. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den. Budu rád, když se podíváte i na moji práci. Váš termín mám totiž stále volný, a moc rád bych Vám svatbu nafotil. 🙂 Fotky ze svateb najdete na mém profilu, popř. se můžete mrknout na tuto stránku ( https://brodik.pixieset.com/), kde se jich taky pár ukrývá. Těším se na Vaši zprávu a případnou budoucí spolupráci 🙂 Petr
Odpovědět
Hezký den, volno máma moc ráda se s vámi domluvím na focení! Klidně mi napiště a nebo si zavolejme! Budu se těšit! Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 24. července 2020 mám volný a svatbu Vám ráda nafotím. Pro více info navštivte můj profil a pokud Vás tvorba zaujme, neváhejte mě kontaktovat :) Přeji hezký den Veronika Mašková
Odpovědět
Profilova fotka
Milá nevěsto, mrkněte ke mně na portfolio, myslím, že najdete, co hledáte :) Hezký den a pohodové přípravy Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád bych Váš svatební den nafotil. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách emoticon Ceny jsou individuální dle Vašich požadavků. Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?