Šikovná fotografka na svatbu 24.7.2021?

Zobraz úvodní příspěvek
Prosím o doporučení opravdu dobrého fotografa na naši (snad) venkovní svatbu za rozumnou cenu. Střední Čechy. Dala bych osobně přednost fotografce, která má cit pro detail a hezké barvy fotografií, ale nechci být moc vybíravá :D Nechci mít na fotkách modré nebo fialové šaty, když jsou ve skutečnosti bílé. Sama trochu fotím a ráda bych tak našla někoho s podobným vkusem a stylem :)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky https://az-fotosluzby.eu, je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a ráda přijedu. Pokud se Vám moje práce líbí, neváhejte mě kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?