Sháníme svatebního fotografa-( Hořovice a okolí) 11.7.2015

Mohl by někdo doporučit svatebního fotografa na tento termín svatby? Děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi rád bych Vám nabídl své služby. Termín 11. 7. 2015 mám prozatím volný. Mé svatební portfolio naleznete buď zde v mé kartě na beremese, nebo v odkazu na Facebokovou stránku hned pod tímto textem. Díky moc za případnou návštěvu a s pozdravem honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych Vám ráda nabídla své služby. Mou předností je profesionální přístup, nezasahování do obřadu, tichá práce... a několik překvapení, která vždy potěší :) Orientační ceník je u mne na webu, při včasném zamluvení termínu a zaplacení zálohy sleva! Možnost předsvatebního focení (fotky jsou pak vhodné na promítání na hostině či do půlnočních novin...)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jsem vám k dispozici. Případné dotazy na můj email. s pozdravem Svatební fotografka Petra Jansová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný, můžete tedy mrknout i k nám. Podrobnější info posíláme do SZ. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji Honzu Ježdíka! My ho měli a maximální spokojenost po všech stránkách ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám nabídnu mé služby. Ceny naleznete na mém webu. Mějte se fajn René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám volný termín. Budu ráda, když se podíváte i na mé portfolio na mém webu či na profilu na beremese.cz. Pokud vás moje fotografie zaujmou, neváhejte mě kontaktovat. Díky a hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, na zámku Hořovice jsem již fotila a Váš termín mám také ještě volný (zrušená svatba jiné nevěsty). Posílám Vám interní zprávičku. Mějte se moc hezky. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Při objednání balíčku "Top", nebo "Extreme" z ceníku na mých stránkách bych si neúčtoval cestovné. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se nabízím s volným termínem. Na našich webovýh stránkách najdete veškeré informace včetně ceníku a portfolia (na požádání zašlu širší ukázku). Marie Bartošová
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?